Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Ono kad pocnu partizani sa suprotne strane brda da se udruzuju ... 

Odma vataju na staru izandjanu foru, mi i nas zabran :D

Nego ovaj se sam nagrcio. Nicim izazvan... ;)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako volite vi blizanci da se mesate medjusobno ja tu nemam problem, samo napred...

Ja obožavam da se mešam sa kumsom :naughty:

Edited by Ruxin
Link to comment

Vole u sve da se mesaju. Ko dijamant margarin.  :lolol:

Od sad cu ih zovem margarini. Vise nisu blizanci, partizani, stogod. 

Link to comment

Evo ga jos jedan sto shvata...

Decko se ugurao u Partizanovce a izgleda je Zvezdas... Pa sam ga pomesao a on se sam umesao, nicim izazvan... Koliko sam shvatio...

Ako volite vi blizanci da se mesate medjusobno ja tu nemam problem, samo napred...

Слабо си ти ишта схватио...а трудио си се...онолико.

Link to comment

Слабо си ти ишта схватио...а трудио си се...онолико.

Samo toliko, ma daaaajjjjjj..........!?!?!?!?!?!?!  

Izgleda si ti od onih nesvacenih. Ali ja nisam doktor. A i ne mogu da pogledam :)

Mozda te Simovic shvati ?!?!?! :naughty:

Link to comment

Samo toliko, ma daaaajjjjjj..........!?!?!?!?!?!?!  

Izgleda si ti od onih nesvacenih. Ali ja nisam doktor. A i ne mogu da pogledam :)

Mozda te Simovic shvati ?!?!?! :naughty:

Или јеси или ниси?

Link to comment

Ko vas proziva po kojoj osnovi, o čemu ti to?

nisam znao da je ovde zabranjeno mešanje?!?

možda ste navikli na ovom autističnom topiku, ali to nije slučaj na ovom forumu

Pazi što ste vickasti... :naughty:

Ti Levi, od prvog dana od kad smo se pojavili na forumu si se ubacivao ovde i provocirao i nikad normalno nisi ništa napisao...pa sad još malo da nas ložiš,a ?

Simoviću druže, "ispekli smo zanat", tako da te "bućke" ostavi za nekog drugog. Niko, nikoga ne tera sa teme, topica. Ovo o autizmu ti ne dolikuje, no neka te.

Link to comment

Pazi što ste vickasti... :naughty:

Ti Levi, od prvog dana od kad smo se pojavili na forumu si se ubacivao ovde i provocirao i nikad normalno nisi ništa napisao...pa sad još malo da nas ložiš,a ?

Simoviću druže, "ispekli smo zanat", tako da te "bućke" ostavi za nekog drugog. Niko, nikoga ne tera sa teme, topica. Ovo o autizmu ti ne dolikuje, no neka te.

MA zaebi ti njih nego el Rados pao namerno il slucajno? El Ilic mogao da skloni ruku ili nije? A? Ajmo mi jos malo ono nase "provincijalsko"  :P

Link to comment

Одгледајте. Као што написах већ, након уводног дела са синоћне утакмице и конференције за новинаре, прича о ФК Реал, талентима из те школе. Помињу се и Завиша Пејић, Саша Таги, буразери Стаменковић...

Link to comment

Imas si na tubetu snimak ...pa si sam procenjuj,ocenjuj i analiziraj...

 

... mnogo nas razocaravas merosino...svaki put si nadjes neko opravdanje da ne gledas nasu utakmicu  :ajde:

Opravdanje mi je to sto sam caleta vodio u hitnu...zaglavio sam od 4 do 8 uvece...Pre par god. imao infarkt ,pa mu bilo lose tokom vikenda i ono cisto radi preventive posto je vec jedan infarkt imao da se pregleda...da li je lazna uzbuna (sto jeste) ili  drugi zaredom....

Link to comment

Da se nadovezem...

 

Da su Apostolovic, Mrka mali, Baloteli, Toti i ostali klinci posle par utakmica, u ovim godinama bili najbolji na terenu i pravili razliku zvali bi se Dragan Stojkovic Piksi, ili bar Andrija Zivkovic. Penili smo pre dve godine sto imamo jednu od najstarijih ekipa u Evropi, pitali se gde su nasa deca, sad smo azdisali pa ocekujemo od njih da razbijaju, dajemo im i ukidamo kredite. Ne ocekujem od njih nikakve milionske transfere, ali trenutno smo, ovakvi kakvi smo, mozda najbolja sredina za njihov napredak i izvlacenje maksimuma iz njihovih talenata, imajuci u vidu trenera i minutazu na terenu. Da mi zberemo tih 4-5 bodova i obezbedimo play off, pa nek igraju kako znaju i umeju do kraja prvenstva. Imace prilike da se kale protiv najboljih 7 klubova u nasoj jadnoj superligi.

Apsolutno se slazem za Mrku,Todorovica i Totija..nisu imali prilike tj minute da iskazu ili ne iskazu talenat. 

Ali Apostolovic je vec druga sezona u seniorskom fudbalu (prosla sezona u Pirotu)... Ne trazimo mi navijaci da bude Piksi ili Zivkovic,ali nek bude kao Plavsic iz Spartaka,Drazic iz Ofke,Mihajlovic iz Rada ... ili pak mali Apostol nije taj kalibar tj da je stepenica nize i da je u rangu Saleta Jovanovica iz Lucana,Merdovica... 

 

Ali i za Apostola da sacekamo jos 5-6 utakmica,pa da sudimo..da li je prosek,onako talenat ili talenat

Link to comment

Opravdanje mi je to sto sam caleta vodio u hitnu...zaglavio sam od 4 do 8 uvece...Pre par god. imao infarkt ,pa mu bilo lose tokom vikenda i ono cisto radi preventive posto je vec jedan infarkt imao da se pregleda...da li je lazna uzbuna (sto jeste) ili  drugi zaredom....

Ne moras bre nikom da se pravdas. Nek ti je cale ziv i zdrav jos 100 godina.  :)

Link to comment

MA zaebi ti njih nego el Rados pao namerno il slucajno? El Ilic mogao da skloni ruku ili nije? A? Ajmo mi jos malo ono nase "provincijalsko"  :P

Pa...mog'o je da stavi ruke na ledja i da padne na nos. To bi bilo ispravno. Uostalom, Mažić je pustio da se igra, zar ne. Onda je ovaj najbolji mahač, kako reče Raka, video da je Radoš ustvari igrao namerno rukom i ako mu je  "omaleni" Radoš celim svojim telom i bićem zaklanjao vidik izmedju njega i lopte. Na putu je još bio i Sale....ali čovek sa rendgenskim pogledom je sve video, tako da je bilo, što je bilo. I ne znam čemu toliko polemike, penal je odbranio Acko i nikom ništa. 

Objektivno, Sale nije mogao da skloni ruku, otupeli refleksi ;) I ja kad ubijem plastiku, malo mi sinhronizacija zakaže :D....

A da smo provincija, jesmo...što jeste jeste, to nam pripada. Mada ljutimo se kad nam vrcan iz Požarevca pcuje majku seljačku... :isuse:  ne ide brate.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...