Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moze li neko neki kratki rezime ko je gledao. Neko napisao da smo igrali viktorije pred njihovim golom ???

Пред крај првог полувремена јесмо били много агилнији и више нападали. Имали смо и једну погођену стативу, и то је био неки баш атрактиван ударац, типа волеј, лош положај камере је био, а успорени снимак немају. Не сећам се ни да је противник нападао. У првом полувремену су играли Јовановић, Раул, Радош, Томић, Дарко, Брзи, Гума, Блажић, Ђуричко, Аца капитен и Ашћерић. Значи цео меч су играли голман, Томић, Гума и Ашћерић. Мислим да оба Митровића могу комотно да се пребаце у А тим.

Link to comment

Ovi sto su igrali oba poluvremena su po meni glavni pretendenti za prodaju i udomljavanje. Pogotovu Guma koji nikada do sada nije izvodio jedanaesterac. Na nasu zalost promasio ga pa ce verovatno da ga gledamo i sledecu polusezonu. Ne na zalost zato sto je los nego zato sto ga nismo prodali. Mozda smo mogli pedesetinu hiljada eura da uzmemo.

Link to comment

Kolko Mrka ima slabu tehniku...pa to je frustrirajuce...slabo prima loptu...ne zna da se ogradi....bem li ga...sve mi se cini da ce bude slaba vajda od njegovo trcanje...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

http://www.juznevesti.com/Sport/Hadzi-Ivan-Djordjevic-novi-stari-predsednik-FS-Nisa.sr.html

 

Kako vam se čine ''uspesi'' novog-starog preCednika saveza ?

Sam se pohvalio.......pa me interesuje mišljenje ostalih ljudi na forumu, da li primećuju nešto neobično, i da li možda mogu da nađu neki odgovor na jedno od najčešće postavljanih pitanja ovde, na forumu ? :)

Ovaj na slobodi???  :o

 

 

Nagradno pitanje ;)

Kad se vec igramo kviskoteke, za koju nasu vedetu ce Piksi najvise da "zagrize" i zbari celnike Guanzua da drese kesu???  :P

Link to comment

Ovaj na slobodi???  :o

 

 

Kad se vec igramo kviskoteke, za koju nasu vedetu ce Piksi najvise da "zagrize" i zbari celnike Guanzua da drese kesu???  :P

Tomic a mozda i golman...

Link to comment

Ovaj na slobodi???  :o

 

 

Kad se vec igramo kviskoteke, za koju nasu vedetu ce Piksi najvise da "zagrize" i zbari celnike Guanzua da drese kesu???  :P

Ma Guma sigurno...vis da se danas sve pokrsi po teren :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...