Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja kolko se secam, krece se sa gajbu zajecarsko ....

Mnogi su "prošli" s obećanje, samo, a posle kad ih pozoveš...uključena mi pegla, kuče mi kašlja, pobegle mi kornjačice pa gi tražim.... -_-

Link to comment

Mnogi su "prošli" s obećanje, samo, a posle kad ih pozoveš...uključena mi pegla, kuče mi kašlja, pogle mi kornjačice pa gi tražim.... -_-

 

Е ако си му рек'о, ма так'и су бе ти Бугари из Ниш  :bee:  :P

Link to comment

Ne znam, mislim da ostaje kod nas. Raspitivao sam se da li ima neku kombinaciju, ali za sada nema. Možda zna Acko nešto o tome, ja, iskreno, ne znam ništa više od ovoga.

Žile ostaje naš Igrač, osim ako se od mog razgovora sa njim prekjuče nije nešto drastično promenilo. Ako je otpao Krstić, još manje mi je sada jasno što ga nisu poveli u Kinu... 

Link to comment

Žile ostaje naš Igrač, osim ako se od mog razgovora sa njim prekjuče nije nešto drastično promenilo. Ako je otpao Krstić, još manje mi je sada jasno što ga nisu poveli u Kinu... 

Viza ne može da se dobije za dan-dva..

Link to comment

Trebalo neko da misli u klub na vreme, izvadi mu ti vizu za svaki slučaj, lako će ga ostaviš kući, ali šta ako se otvori mesto... al malo ima mislioci 

...i za Ozera i Stajeva ;)

Link to comment

Ljudi, izgleda da sam vam ja zaista obrisao topik. Brisao sam neki dupli post i nešto zeznuo.

 

Bilo je potpuno nenamerno i ja vam se izvinjavam.

Link to comment

Ljudi, izgleda da sam vam ja zaista obrisao topik. Brisao sam neki dupli post i nešto zeznuo.

 

Bilo je potpuno nenamerno i ja vam se izvinjavam.

Zna se koja je jedina prihvatljiva naknada za ovo tesko krivicno delo  <_<

 

gajbe-bacve-karlovacko-pivo-bacva-pan-a-

 

:P

Link to comment

Ljudi, izgleda da sam vam ja zaista obrisao topik. Brisao sam neki dupli post i nešto zeznuo.

 

Bilo je potpuno nenamerno i ja vam se izvinjavam.

Zna se koja je jedina prihvatljiva naknada za ovo tesko krivicno delo  <_<

S tim, što gajbe mogu da budu i zelene ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...