Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Kolko pare dao onaj da memoris bude prisutan na stadionu kao reklama,video sam ga kod balona cuva ga da ne ispusti?(valjda postoji transparentnost)

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kolko pare dao onaj da memoris bude prisutan na stadionu kao reklama,video sam ga kod balona cuva ga da ne ispusti?(valjda postoji transparentnost)

A gde je pečat ?  :naughty:

Link to comment

Nismo zasluzili da izgubimo utakmicu. Nazalost, najveci utisak mi je guzva na ulazima istoka i juga i ponasanje zandarmerije prema gledaocima koji cekaju u redu. Dobar Guma, svuda ga je bilo, dobrih nekoliko sansi, od Partizana samo cvrstina u drugom delu. Sudjenje dovoljno za poraz, vec sto puta vidjeno... Mislim da i ove godine idu Czv, Par, Voj i Cuka u Evropu, mi da si resavamo nasi problemi (sponzori, stadion, teren...). I da, slazem se da bi lagano ovo dobili veceras da nije bio Partizan a igrali ovi igraci u crnom. Sasa Ilic zasluzeno pocascen kod zamene od celog stadiona...

Link to comment

Било је чашћавања и ха хај после меча. Елем, данас је дебитовао Алекса Јовановић, повремени кадетски репрезентативац, није имао простора много да се покаже, али сигуран сам да ће бити прилике у наредним утакмицама. Прилично сам сигуран да имамо проблеме са картонима за следећи меч, па је можда и ту шанса за младе фудбалере.

Edited by Матрикс
Link to comment

Kada poslednji igrac odbrane odigra rukom jel dobija zuti ili crveni karton? Jel se gleda isto kao da je poslednji igrac odbrane napravio faul ili ne?

Link to comment

+1 

 

Umesto cvece da su doneli. Takvog umetnika vise nece gledati na svojoj oranici.

Verujem da ćemo se bar još jednom videti do kraja sezone.

Link to comment

+1 

 

Umesto vinjak da su doneli. Takvog umetnika vise nece gledati na svojoj oranici.

+1

 

nedostojni su takve veličine

Link to comment

+1 

 

Umesto cvece da su doneli. Takvog umetnika vise nece gledati na svojoj oranici.

 

Ce mu donesemo mi cvece .............

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...