Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Rosic i Brat Ascera dali za Vojvodinu, Culum za Rad. Ostali su jos samo Petar i Ivica Jovanovic da preokrenu pa da se vatamo za glavu kakve smo mi vedete pustili da odu  :D

Edited by Dali_man
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto je do nas,mozemo otici na tekmu, ali politika tima je zabrinjavajuca.

Šta podrazumevaš pod ovim, konkretno ? Nešto te ne pratim.... :cry:

Link to comment

Gledajuci desavanja nasih bivsih igraca,pod tim podrazumevam i culuma i rosica i asceru,ispada da se jedino mi mucimo da damo gol.Ako smo do juce imali spica,kome,kako smo ustanovili,bilo deljeno nedovoljno kvalitetnih lopti,a koji vec drugu tekmu u novom klubu daje drugi gol,onda nesto zaudara kod nas.Kad sam reko politika tima podratumevao sam taktiku.Sad imamo Mrku jr i Todora nadam se da necemo sa njima praviti greske kao sa predhodnim spicevima.Sve dobro ide u nasoj polovini,cim predjemo kod protivnika pocinje da se davi lopta,krila potez vise,nikad se ne prebacuje lopta spicu iz prve vec se sve ceka,sve neka nesigurnost i umesto po desetak lopti spicu ispadne lopta dve,tacan pas.Ne racunam centar suteve sa strane koji su u dobrom delu neprecizni.Sustina,da je spic onaj koji treba da da gol zapostavljen i nije to od juce!

Link to comment

Gledajuci desavanja nasih bivsih igraca,pod tim podrazumevam i culuma i rosica i asceru,ispada da se jedino mi mucimo da damo gol.Ako smo do juce imali spica,kome,kako smo ustanovili,bilo deljeno nedovoljno kvalitetnih lopti,a koji vec drugu tekmu u novom klubu daje drugi gol,onda nesto zaudara kod nas.Kad sam reko politika tima podratumevao sam taktiku.Sad imamo Mrku jr i Todora nadam se da necemo sa njima praviti greske kao sa predhodnim spicevima.Sve dobro ide u nasoj polovini,cim predjemo kod protivnika pocinje da se davi lopta,krila potez vise,nikad se ne prebacuje lopta spicu iz prve vec se sve ceka,sve neka nesigurnost i umesto po desetak lopti spicu ispadne lopta dve,tacan pas.Ne racunam centar suteve sa strane koji su u dobrom delu neprecizni.Sustina,da je spic onaj koji treba da da gol zapostavljen i nije to od juce!

Pojasnio si, a sad se vrati unazad i seti se nekih konverzacija.

 

Na 4 utakmice SL posle 60 minuta igre ni jedan gol... :0.6:

Link to comment

Gledajuci desavanja nasih bivsih igraca,pod tim podrazumevam i culuma i rosica i asceru,ispada da se jedino mi mucimo da damo gol.Ako smo do juce imali spica,kome,kako smo ustanovili,bilo deljeno nedovoljno kvalitetnih lopti,a koji vec drugu tekmu u novom klubu daje drugi gol,onda nesto zaudara kod nas.Kad sam reko politika tima podratumevao sam taktiku.Sad imamo Mrku jr i Todora nadam se da necemo sa njima praviti greske kao sa predhodnim spicevima.Sve dobro ide u nasoj polovini,cim predjemo kod protivnika pocinje da se davi lopta,krila potez vise,nikad se ne prebacuje lopta spicu iz prve vec se sve ceka,sve neka nesigurnost i umesto po desetak lopti spicu ispadne lopta dve,tacan pas.Ne racunam centar suteve sa strane koji su u dobrom delu neprecizni.Sustina,da je spic onaj koji treba da da gol zapostavljen i nije to od juce!

 

De sve dobro u nasoj polovini, mucimo se da normalno iznesemo loptu preko centra, u vecini slucajueva stoperi nam organizatori igre.

Link to comment

Nisam expert to je moje licno vidjenje,kod nas"ne zna" da da gol a ode kod drugog i "krene"ga...

Moze biti i splet okolnosti. Aj nek se zavrsi playoff, ako svaku drugu tekmu daje golove, teorija ti drzi vodu.

Link to comment

Ne zelim da verujem u moju teoriju i mislim da Mimi ne zeli da tako ispadne.Cak je i Aca proredio sa dobrim i tacnim pasevima za gol(Mrka je na njegovu dao).

Link to comment

Pa aj ce vidimo. Mislim da ce nam Tomic mnogo fali. Guma, koji mu, btw, defanzivno ni do kolena nije, bi konacno mogao da odigra jednu savrsenu takmicu a mislim da mu veceras, obzirom na istoriju, nece faliti motiva ...

Link to comment

Pa aj ce vidimo. Mislim da ce nam Tomic mnogo fali. Guma, koji mu, btw, defanzivno ni do kolena nije, bi konacno mogao da odigra jednu savrsenu takmicu a mislim da mu veceras, obzirom na istoriju, nece faliti motiva ...

Tandem Guma-LP. ce nam biti najslabija tacka danas. Gumu generalno cenim, ali mi ne uliva poverenje uopste.

Link to comment

Tomke Masina danas fali ko vode u pustinji,samo se nadam da ce se desiti cudo da apostol proradi po krilu....mlad jeste ali mislim da krcka kredit...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...