Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Ja sam pričao sa jednim fudbalerom koji je o Rastavcu govorio sve najgore... da mu verujem na reč? 

 

Sve je relativno. Lično ni o Đumiju ni Rastavcu nemam loše mišljenje, ali naravno da će se naći neko ko ne deli moje mišljenje... 

 

Kad je vec spominjes Acko, znas li ti teoriju relativiteta, njeno najprilagodjenije objasnjenje ?

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zavisi ko ti je rekao i zašto. Niko nije bezgrešan, pa ni Rastavac.

Opet postoji deo koji sam video te je potvrdio mnoge stvari vezane za njega u negativnom kontekstu.

I ovo nije bio jedan....nego skoro svi sa kojima sam pričao, a iz fudbalskog su sveta i imali prilke da sarađuju sa njim.

Najgrđa stvar je ta što je sklon "dogovorima", to sam se sam uverio, više puta :)

Link to comment

Kad je vec spominjes Acko, znas li ti teoriju relativiteta, njeno najprilagodjenije objasnjenje ?

 
Koliko ce da traje jedan minut zavisi s koje strane toaleta cekas :) 
Link to comment

Kirgistanac u Pazaru, pregovara se sa još jednim

"U toku su pregovori sa ofanzivnim vezistom tuzlanske Slobode, ali ne bih otkrivao o kojem igraču je reč. Razgovoramo i sa bivšim igračem niškog Radničkog Antonom Zemljanuhinom, koji ima unosne ponude iz Azije", rekao je Kadirić.

 

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/kirgistanac-u-pazaru-pregovara-se-sa-jos-jednim-250614.html

Link to comment

Лајонинг Хонгјун (ја бих рекао да се тако чита) основан је 1953. али је званично професионално почео да функционише децембра 1995. Од тада су једном освојили Супер куп Кине 2000. године. Играју на стадиону капацитета 36000 седећих места, завршен јула 2013. Прошле сезоне завршили су на 12. месту у кинеском првенству. Екипу углавном чине домаћи фудбалери, и чини се да су искусан тим, нема млађих играча од 93. годишта, док је најстарији играч 80. годиште. Што се играчког кадра тиче, треба поменути нападача, по потреби и крилног нападача, Дерика Огбуа, стрелац 8 погодака уз 2. асистенције, играч са бројем 34, Нигеријац, пристигао у Кину из румунског Клужа. Најбољи стрелац и асистент Лајонинга. Да би се стекао неки први утисак о екипи Лајонинга, ево најзанимљивијих детаља са њихове последње утакмице у првенсту, код куће, одигране 25.10.2015. На снимку су у црвеним дресовима.

Link to comment
И док је Иван Коновалов путовао ка Кини, што значи да ће се придружити екипи и бити у конкуренцији за сутрашњу утакмицу......

To tek ne mogu da shvatim. Ivan je rodom iz Moskve, svoj odmor je proveo kući, razgovarali smo skoro preko fejsa... Nisam do sada putovao avionom, ali moram da pitam, zbog čega se, prilikom presedanja u Moskvi, Ivan nije priključio ekipi, zar to nije bilo lakše za sve? 

Link to comment

 

 

To tek ne mogu da shvatim. Ivan je rodom iz Moskve, svoj odmor je proveo kući, razgovarali smo skoro preko fejsa... Nisam do sada putovao avionom, ali moram da pitam, zbog čega se, prilikom presedanja u Moskvi, Ivan nije priključio ekipi, zar to nije bilo lakše za sve?

"mesta su numerisana" :p
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...