Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Nisam isao nazalost zbog godina, ali dobro pamtim rezultat... 5:1. Po dva gola Rambo i Goci Stojiljkovic. Sneg do kolena. Inace te sezone s kraja 80-tih i ranih 90-tih nisu bile lose, bilo je dobrih igraca.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pamti se ta utakmica, verovatno je to medju najubedljivijim pobedama protiv velike cetvorke SFRJ. Ma dobro smo uvek igrali protiv sva 4 kluba, i kuci i na strani. 

Link to comment

Kad spomenuste Hajduk, meni mi sve u glavu neka prvenstvena tekma protiv njih s kraja osamdesetih, kojoj sam i ja prisustvovao, pamtim po snegu bese i da je bio neki odvaljivacki rezultat. Po netu nesto ne mogu bas da nadjem, da nisam ja to nesto materijalizovao u svojoj glavi ? Ima ovde i statisticki potkovanih a i onijeh starijeg kova ... Spasavajte me il cu dobijem neki F ...

Pamti se ta utakmica, verovatno je to medju najubedljivijim pobedama protiv velike cetvorke SFRJ. Ma dobro smo uvek igrali protiv sva 4 kluba, i kuci i na strani. 

Vikend pre ove utakmice, u Kupu UEFA protiv Hajduka, mislim da smo igrali protiv Olimpije i razbucali ih sa 4:0. Tada je Srećko Katanec dobio crveni karton, jer je gadjao grudvom snega loptu, koja je bila na penaltiku, a Radnički je trebao da izvede penal. Još dok je pravio grudvu, sudija ga je opomenuo da to ne čini. Kada se naš igrač zaleteo da izvede penal, Katanec je gadjao i pogodio grudvom loptu. Penal se izveo ponovo, s tim što je sudija poslao Kataneca u svlačionicu. Penal je realizovan, a nakon utakmice, na poziv zvaničnog spikera, da posetioci pomognu oko raščićavanja snega, zbog utakmice u sredu, u Kupu UEFA, protiv Hajduka, skoro da niko nije otišao sa stadiona, skoro svi su sišli na teren i za vrlo kratko vreme je sneg očišćen. Nije bilo dovoljno lopata i ostalih guralica za sneg, pa su ljudi nogama isterivali sneg sa terena :D

Te polu-sezone smo pobedili Zvezdu u Nišu sa 1:0, a Partizan u Beogradu na JNA sa 2:1.

Link to comment

Vikend pre ove utakmice, u Kupu UEFA protiv Hajduka, mislim da smo igrali protiv Olimpije i razbucali ih sa 4:0. Tada je Srećko Katanec dobio crveni karton, jer je gadjao grudvom snega loptu, koja je bila na penaltiku, a Radnički je trebao da izvede penal. Još dok je pravio grudvu, sudija ga je opomenuo da to ne čini. Kada se naš igrač zaleteo da izvede penal, Katanec je gadjao i pogodio grudvom loptu. Penal se izveo ponovo, s tim što je sudija poslao Kataneca u svlačionicu. Penal je realizovan, a nakon utakmice, na poziv zvaničnog spikera, da posetioci pomognu oko raščićavanja snega, zbog utakmice u sredu, u Kupu UEFA, protiv Hajduka, skoro da niko nije otišao sa stadiona, skoro svi su sišli na teren i za vrlo kratko vreme je sneg očišćen. Nije bilo dovoljno lopata i ostalih guralica za sneg, pa su ljudi nogama isterivali sneg sa terena :D

Te polu-sezone smo pobedili Zvezdu u Nišu sa 1:0, a Partizan u Beogradu na JNA sa 2:1.

:0.6:

 

Srecko motorista - car !

Link to comment

Разговарамо и са Антоном Земљанухином, бившим играчем нишког Радничког. Проблем је што већ има уносне понуде из Азије.

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/29659/novi-pazar-se-pojacao-kirgistancem

http://sport.akipress.org/news:101629

 

Конкуренција, а и ови што то по пласману на табели тренутно нису, се опасно појачавају, пре свега ту мислим на Рад, а ево и Пазар креће у акцију, да не спомињем Војводину...

Edited by Матрикс
Link to comment

Borac dovodi pojačanje iz Argentine koji je proteklih šest meseci igrao u Bugarskoj... Rad doveo devet igrača, Krstić naš im je na probi, biće i deseto veoma brzo... Za Vošu ne brinem dok god im menadžerske kombinacije dovode pojačanja... brinuću kad Đumi bude sportski direktor, dakle, ne skoro :) 

Link to comment

Borac dovodi pojačanje iz Argentine koji je proteklih šest meseci igrao u Bugarskoj... Rad doveo devet igrača, Krstić naš im je na probi, biće i deseto veoma brzo... Za Vošu ne brinem dok god im menadžerske kombinacije dovode pojačanja... brinuću kad Đumi bude sportski direktor, dakle, ne skoro :)

Zašto bi te Đumi brinuo ? :)

Link to comment

Zbog imena i reputacije, zna čovek poso.

Ima ime u smislu da je poznat fudbalskoj javnosti.

Niko ti iskreno neće reći šta misli o njemu. Sve u svemu kada sam pričao sa njegovim saradnicima...čak i najbližim....nagrdili su ga.

Ono što ja ne mogu damu oprostim je ubacivanje dečaka u selekcije nefudbalskim putem.

Npr. on je jedan od onih ljudi za koje bi ja voleo da ne budu deo našeg fudbala.

 

Ali naravno, to je sve subjektivno :)

Link to comment

Ja sam pričao sa jednim fudbalerom koji je o Rastavcu govorio sve najgore... da mu verujem na reč? 

Sve je relativno. Lično ni o Đumiju ni Rastavcu nemam loše mišljenje, ali naravno da će se naći neko ko ne deli moje mišljenje... 

Edited by ackonish
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...