Jump to content
IGNORED

Making A Murderer


Garnirung

Recommended Posts

A US federal judge has overturned the murder conviction of Brendan Dassey, whose case was examined in Netflix's popular Making a Murderer documentary.


Dassey, 26, will be released within 90 days, unless the state decides to retry him or there is an appeal.


Link to comment
  • 2 years later...

Meni dobra sezona ali svakako nije na nivou prve. Odgledao svih 10. više mi dođe kao neki rijaliti, svi se bore za deo medijskog "kolača" ... mada dosta stvari o kojima ste pisali sa suđenja koje nisu bile uopšte ili dovoljno obrađenje u prvoj sezoni, se sada pojavljuju.

 

Verujem da će snimiti i treću sezonu. Pogotovo uzevši u obzir "popularnost" i verovatno profit koji im donosi.

 

Meni je najviše žao starih roditelja i kako se vidi njihovo propadanje  i polako gubljenje nade kroz ovih 20 epizoda...

Edited by Далибор
Link to comment
  • 1 month later...

Napomena, imam još dve epizode ali druga sezona nije ni prineti prvoj... Zelnerova ide na sve strane i sve nešto istražuje, testira, ali ništa konkretno se ne dešava.

 

Jeste, tuga je gledati roditelje.. Ćale ima tipa 80 godina, deluje da radi po imanju i pokušava da održava posao, keva jedva hoda, sede u onoj pustari i čekaju da ovog puste, ali nažalost, vrlo je verovatno da to neće dočekati.. Sa druge strane, drugi sin vozi nekog mustanga, i sve neka dobra kola se furaju, ali osećaj apatije beznađa i tuge je tu, ceo taj ambijent i predeo mi je sablasan, Amerika je čudnovata zemlja... 

Takođe, odvratno je upinjanje države da Brendona zadrže po svaku cenu u ćorci, na stranu što je već odležao koliko, 14? Pride je očigledno mentalno zaostao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...