Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

12 hours ago, Filozof manijak said:

Ne znam koja je metodologija istraživanja, ali mi je brojka od 10.9% za Srbiju nekako premala.... 

 

Retko ko ko ode iz Srbije se i odjavi.

Link to comment
 
Retko ko ko ode iz Srbije se i odjavi.
a jel to moze? kako se odjavim, odem u Mup i kazem teti na salteru "ja odoh, ne mogu vise".

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, mlatko said:

a jel to moze? kako se odjavim, odem u Mup i kazem teti na salteru "ja odoh, ne mogu vise"

 

Može tj. moglo je kad smo mi odlazili. Bio je neki jednostavan formular koji smo popunili i predali.

Link to comment
6 minutes ago, Shan Jan said:

Ne znam tacnu proceduru jer se ni sam nisam smarao time :) ali definitivno moze, cakstavise treba. 

Retko ko se smara, ali se pise kao obavezno: mislim da je propisana i neka kazna za neodjavljivanje :D 

Retko se iskomplikuje, ali znam par ljudi koji su imali problema zbog toga sto se nisu odjavili, ne u obliku kazne, nego oko nekih gluposti koje coveku nikada ne padnu na pamet, parnice, nasledja, idimidodjimi...

 

Link to comment




Retko se iskomplikuje, ali znam par ljudi koji su imali problema zbog toga sto se nisu odjavili, ne u obliku kazne, nego oko nekih gluposti koje coveku nikada ne padnu na pamet, parnice, nasledja, idimidodjimi...
 


Možeš li malo detaljnije o tome?
Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Retko se iskomplikuje

 

Može da se iskomplikuje i na obrnut način. Kada smo vadili nove pasoše u konzulatu, jedno od pitanja je bila adresa. Ja dam australijsku, službenik kaže ne može, mora srpska. Ja mu kažem da smo se odjavili, on i dalje neće da prihvati. I tako, na kraju mu dali adresu sa koje smo se zvanično odjavili i on je ubacio u pasoš...

 

Meni je pored tih idimidođimi stvari koje si pobrojao dodatni razlog za odjavu bila vojska tj. da me na aerodromu kao dobrodošlica ne sačeka poziv za vojnu vežbu.

Edited by peralozac
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...