Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

Ovakav odnos duzine zivota i odlazaka na verske obrede mi nije iznenadjujuci. Ali da Srbija ima jednu od najnizih church attendance rates na svetu (po ovome tri puta manju od HR), to jeste iznenadjenje, makar i ima ona prica da cu crkve zapravo prazne. Ovo cini Srbiju zemlju sa dosta raspolucenim odnosom prema religiji. Uglavnom u ovakvim istrazivanjima Srbi kazu da im religija znaci, SPC nije bez uticaja u drustvu, a i jako malo ljudi se izjasnjavaju kao ateisti na popisu.

 

image.png.7ba2a1392abfd3102a8144c55a326c07.png

Link to comment

Odlična mapa, ali ima grešaka (pored nekoliko typoa): Paragvaj je potpisan na dva mesta (onaj istočno od Kolumbije zapravo je Venecuela), Južna Koreja pogrešno obojena...

Link to comment
On 15.6.2018. at 10:33, Kampokei said:

Ali da Srbija ima jednu od najnizih church attendance rates na svetu (po ovome tri puta manju od HR), to jeste iznenadjenje

 

Ne znam u odnosu na druge, ali ja sto se tice poredjenja sa hrvatima nisam iznenadjen uopste. Ocekivao sam ih cak i iznad, Dalmacija pogotovo. U srbiji, od onoga sto ja znam, nikad nisi imao taj odnos prema crkvi i popovima kakav oni imaju dole. 

Link to comment

zanimljiva mapa najprodavanijih modela, začudila me je racionalnost švajcaraca gde nije najprodavaniji neki vw ili neko od japanaca već škoda oktavia, moguće je da oni žele limuzinu gabarita passata ali po ceni golfa :happy:

Link to comment

Opstina Stari grad, rodno mesto kruga 2, citadela opozicionog i svakog drugog suprotstavljanja svim rezimima, svetionik slobodne misli u Srbiji, moralnog i svakog drugog integriteta....

Aaaaaaaaaaaaaaaaa...

Edited by namenski
Link to comment

sa svojim cool majorom bastacem koji pije po lokalnim cool kaficima i druzi se sa cool lgtb friendly likovima i placa glasace u drugom krugu da bi izborna sramota izgledala manja.

Link to comment

Koliko vidim po brojkama, ovde se "migrants" u timu racunaju i deca migranata, koja zapravo nisu nikada migrirala, a za udeo u stanovnistvu cele zemlje se racuna samo prva generacija. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...