Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

2 hours ago, Milošica said:

Boris misli da su Francuzi prenisko :fantom:

Naravno da su prenisko i naravno da je najbolja :fantom: ali nije samo to problem.

Na primjer, hajde nek neko napravi razliku izmedju indijske i pakistanske hrane. Jedna je na 5. mjestu, druga na 47. na ovoj listi.

 

Liban na 40. mjestu, haujesno. 

Vijetnam, 20. nisu nikada jeli tamo. Iza Njemacke, USA itd itd 

 

Edited by borris_
  • +1 2
Link to comment

lista je odlicna, imajuci u vidu kako je nastala, prvih 10 zemalja skoro savrseno pogodjene (samo izbaciti francuze i ubaciti indiju).

 

edit

kinu, ne indiju.

Edited by nenad
Link to comment
21 minutes ago, borris_ said:

Pa dobro kada citam onaj topik o restoranima u Srbiji, prva rijec koja izadje je zderanje tako da se ova lista savrseno uklapa u forumski kalup :fantom: 

Japanci kvare koncept. 

 

Meni kod Francuza treba praviti razliku izmedju haute cuisine i mainstream kuhinje. Ovo prvo je sami svetski vrh, ovo drugo je dobro, ali ispod Italije i Spanije IMHO.

Link to comment

Najmanje su problem francuzi, njima ne treba ova lista (zna se ko su glavni, fr i japan), problem su mjesta drugih nacija. Napisao sam za neke a i ti si dodao neke druge.

Lista je totalna glupost. Ovaj sajt je cak morao da izjavu na twitteru da nije njihova greska nago su samo uzeli srednje ocjene.

Link to comment
3 hours ago, djordje geprat said:

 

ultra prerađena hrana? po ovom @vememahovom kvotu, manje više to mi je na stolu svakog dana.

Ja sam shvatio da ti zivis na selu.

Steta da je ultra preradjena hrana (UPH) svakih Dana na tvom stolu.

 

Vjerovatno mislis na sunku i kobasice. 

 

Po meni ta UPH je ona industrijska. Domace kobasice ili prsut ne bi trebalo da udju u tu kategoriju.

Link to comment
4 minutes ago, nenad said:

lista je nastala tako sto su random ljudi glasali imajuci to u vidu lista je iznenadjujuce dobra. 

Kako glasali? Glasali za restorane ili za nacionalnu hranu? Za cijenu ili za kvalitet? Lista je sranje na kvadrat (Indija / Pakistan, Liban, Vijetnam itd itd). 

Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

Kako glasali? Glasali za restorane ili za nacionalnu hranu? Za cijenu ili za kvalitet? Lista je sranje na kvadrat (Indija / Pakistan, Liban, Vijetnam itd itd). 

 

kako god da su glasali, lista je bolja od vecine lista gde ljudi za nesto glasaju.

 

ima nekoliko gluposti, ali to je slucaj sa svakom listom.

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...