Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

Mi manje-više ali odnos Grčka-Turska je baš drastičan. Crnogorci fantastična brojka s obzirom koliko su dugo bili sa nama. Slovenija sa onoliko boljom početnom pozicijom tuče Rumuniju, svaka čast.

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

jel ovo sigurno tacno?

nase dno nije 1993?

1999. smo imali bombardovanje, fizičko uništenje fabrika, rafinerija, infrastrukture...to je jače od inflacije.

Link to comment
7 hours ago, gone fishing said:

pa sredinom 2007 su oni ušli u eu

- fondovi, ovo ono

Bice pre Bugari u na radu EU. Koliko znam, BDP se racuna na broj stanovnika, a on je dramaticno mali, skoro duplo manji nego sto je bio pre pada komunizma. Bugarska je uvek imala vise stanovnika od Srbije, to vise nije slucaj, naravno da ce se tako i vestacki BDP povecati...

Link to comment
12 hours ago, vememah said:

UoIGTwS.jpg

 

koliko je tuzna ova karta. prikazuje 'crno na belo' (tj 'plavo i crveno na belo' kako smo mi sjebali svoje zivote i generacija koje dolaze za nama. ako tu uopste bude ziveo neko.

:(

Link to comment
8 hours ago, foto said:

 

koliko je tuzna ova karta. prikazuje 'crno na belo' (tj 'plavo i crveno na belo' kako smo mi sjebali svoje zivote i generacija koje dolaze za nama. ako tu uopste bude ziveo neko.

:(

mi sjebali ili možda nepravedne i ničim izazvane sankcije + agresija 99

- kažu sexperti svetske banke da će zapadnom balkanu trebati najmanje 20-30 godina da dostigne prosečan stepen razvoja eu, neke procene su da će se to desiti tek za 60 godina i posle se kao čudimo što nas vuku za nos sa ovim stalnim odlaganjima rokova za prijem u eu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...