Jump to content
IGNORED

Oskar 2016


kobni zelaya

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    31

  • Lancia

    23

  • *edited by mod

    18

  • Ajant23

    18

ne davi drama queen

 

Zapravo, to bi trebalo da kažeš sebi. Šta me smaraš sa naravoučenijem o Lubezkom i Deakinsu. Znam da je prvi dobio nagrade prethodne dve godine, a da ovaj drugi nije dobio nijednom u prethodnih dvanaest nominacija.

 

Prema tome, ako kažem da bih voleo da Lachman dobije Oskara, i da me nijedan drugi Oskar ove sprdačine od nominacija ne intresuje, ne zazivam tebe da me smaraš niti da usmeravaš to što sam napisao. A, napisao sam svoje želje i ništa više.

 

Ove godine su mi sve nominacije smeće. Ali, ne pamtim da sam ikada ovoliko jasno i čisto navijao za jednu osobu u kategoriji za fotografiju i još manje da mi se ikada očekivanje dodele Oskara svodilo naprosto i samo na tu jednu kategoriju.

 

Prema tome, ne davi ti!

 

I, da ti nacrtam, moja zaintresovanost za dodelu Oskara ove godine se svodi samo na kategoriju za najboljeg snimatelja, a očekivanja se svode na to da nagrade budu bezveze kao što su i nominacije, ako Lachman ne dobije nagradu. Ako kojim čudom dobije Oskara, onda ću biti prezadovoljan samo tom jednom jedinom činjenicom, pa makar sve ostale nagrade podelili međusobno Marsovac i Pobesneli Maks!

Link to comment

odskace ko ping-pong loptica. nikad slabija konkurencija.

spotlight odstupa od ekipe, najkompletniji je.

 

btw odgledala sam sve.

 

+1, Big Short mi je odmah iza njega ali sam nakon toga sto sam pogledao TBS sam ostao skoro pa ravnodusan dok je Spotlight ostavio dosta jaci utisak.

 

@kobni zelaya

 

To ce verovatno uglavnom da budu tehnicke kategorije, a generalno i zasluzuje da tu osvaja.Mozda na kraju i osvoji najvise Oskara zbog tih sporednih kategorija.

Link to comment

Jad i beda, lupaš i zatrpavaš glupostima samo zato što je iko ovde izdvojio Lachmana van načelnog ironičnog šablona sprdnje sa svim Oskarima. Smatraj posao obavljenim...

 

Ili treba da ti pomognem kao dobar drug, pa da i ja ovde nasumično nalupam jedno deset postova da ode u split to što sam se usudio da navijam za snimatelja filma Carol ili da samo naprosto bude skrajnuto i zatrpano u hrpi postova...

Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...