Jump to content
IGNORED

Oskar 2016


kobni zelaya

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    31

  • Lancia

    23

  • *edited by mod

    18

  • Ajant23

    18

Ja bih se neprijatno iznenadio, da sam se iznenadio. Biće zanimljivo ako Mad Max dobije oskara za najbolji film - treba pogledati unazad - kada se poslednji put desilo ( i da li se uopšte desilo) da je oskara dobio film koji nije imao nijednu glumačku nominaciju.

Link to comment

Ja bih se neprijatno iznenadio, da sam se iznenadio. Biće zanimljivo ako Mad Max dobije oskara za najbolji film - treba pogledati unazad - kada se poslednji put desilo ( i da li se uopšte desilo) da je oskara dobio film koji nije imao nijednu glumačku nominaciju.

 

 

Slumdog a vala i Argo je dobio samo za Arkina za sporednu.

 

EDIT: LOTR i Brave heart takodje.

Edited by *edited by mod
Link to comment

moja ekipa su sicario (obavezno za cinematography), TH8, glumci: hardi, stalone, bejl, glumica kate winslet ili j.j. leigh i sta god mogu da pokupe (po vaznosti ih redjam): ex machina, inside out, mad max

 

nisam gledala room, carol, brooklyn, star wars, the danish girl, the big short ... 

 

spotlight je solidan ali klasican televizijski film.

Link to comment

Šarlot Rempling glumi vrlo nepretenciozno, bez pritiska za koji bi neko pomislio da  nameću njene godine i dosadašnje uloge. Prelepa, vitka sedamdesetododišnja Britanka čiju  samokontrolu i strpljenje jedino daje mimika, odlična gluma očima.

 

Gledaću i Kerol.

Link to comment

mad max fancy road moze jedino da dobije oskara ako se komisija lozi na cirque du soleil

 

inace neverovatno mi je da je Jennifer Jason Leigh nominovana a Walton Goggins nije

 

Carol jos uvek nemam zivaca da gledam.... [ne kazem da je los, prosto trenutno nisam u svemu tome]

 

i tako..... gledachemo tradicijonalno al biche da je nista posebno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...