Jump to content
IGNORED

David Bowie


vladavsnarod

Recommended Posts

Sad shvatam sta ljudi misle kad kazu posle smrti neke zvezde - kao da mi je dragi prijatelj otisao. Tacno osecam gubitak, kao da mi je iz dnevne sobe otisao neko ko je ziveo sa mnom ceo zivot. :(

 

tačno tako. ceo dan na poslu kao nešto radim, a ne funkcionišem.

Link to comment

razmišljam o njemu celo prepodne, sama vest o smrti mi je nadrealna, ne mogu ni izbliza da zamislim tu scenu, taj momenat u kom bouvi umire...

nisam neki mega fan, naravno da ga nikad nisam ni upoznao, ali iz svega što znam o njemu, ako zanemarimo muziku na momenat, najjači utisak mi je kakav je to gospodin čovek bio, redak gospodin. redak ako znamo kakve sve bitange dolaze iz tog rnr-a.

 

najlakše bi bilo okačiti neku njegovu stvar (ja bih najrađe moonage daydream), ali umesto toga bolje nešto od njegove mnogobrojne dece. pesma je o jednom drugom caru, ali može komotno i o gospodinu jonesu da bude.

 

whiplash caught the silver son...

 

Link to comment

'skorije', najblize nam bese u zgb 97?

jel bio neko s foruma ikada, indi?

 

Roskilde Festival 1996

 

Covek Razvalio. Bio sam u prvim redovima. Prosto je neverovatno koliko je lako bilo uociti na njegovom licu koliko uziva u svirci.

 

 

 

inace interestantan intervju sa tada mladim danskim rediteljom Vinterbergom (The Hunt, Festen/Celebration, It's all about love)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...