Jump to content
IGNORED

David Bowie


vladavsnarod

Recommended Posts

Ja sam negde 80 i neke u danskoj zakačio njega ali bio sam klinac i bio je neki festival sve mi mutno...

Veliki umetnik...Daleko ispred svog vremena bio uvek...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Pokušaću da iskuliram predstojeća naricanja raznih koji nikad neće razumeti sve što je značio svetu.

 

Znam, čini mi se jedno pedeset pesama u kojima je bio značajan koliko i autori. Recimo ovu:

 

Link to comment

Potpuni šok. Za mene jedan od najvećih, možda i najveći muzičar svih vremena.

 

Beskrajno sam tužan. Čovek koji je najviše uticao na moj muzički ukus i percepciju. 

 

Sinoć videh najavu novog albuma uz rođendan i pomislih "Drž se matori..."

 

A danas tuga............................. :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Link to comment

'skorije', najblize nam bese u zgb 97?

jel bio neko s foruma ikada, indi?

 

Bio i na Szigetu 1997. Ja bio klinac i realno sam isao zbog Prodigy (koji su na kraj otkazali), ali njegov nastup je bio fenomenalan. Bas neki dan drug i ja se prisecamo toga i kao bas nam drago da smo imali cast da to vidimo.

Link to comment

Bio i na Szigetu 1997. Ja bio klinac i realno sam isao zbog Prodigy (koji su na kraj otkazali), ali njegov nastup je bio fenomenalan. Bas neki dan drug i ja se prisecamo toga i kao bas nam drago da smo imali cast da to vidimo.

 

Najveća (muzička) želja u životu mi bila da odgledam njegov koncert.............

Link to comment

Sad shvatam sta ljudi misle kad kazu posle smrti neke zvezde - kao da mi je dragi prijatelj otisao. Tacno osecam gubitak, kao da mi je iz dnevne sobe otisao neko ko je ziveo sa mnom ceo zivot. :(

Edited by harper
Link to comment
 

He always did what he wanted to do. And he wanted to do it his way and he wanted to do it the best way. His death was no different from his life - a work of Art. He made Blackstar for us, his parting gift. I knew for a year this was the way it would be. I wasn't, however, prepared for it. He was an extraordinary man, full of love and life. He will always be with us. For now, it is appropriate to cry.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...