Jump to content
IGNORED

The Hateful Eight


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

Kako se cita prezime "novog serifa", Gogins ili Godzins? Posle gledanja filma pogledah na IMDBu ko je covek, ni ne secam se njegove uloge u Djangu....pravo osvezenje filma. Drago mi je da i ovog puta Tarantino izvukao nekog vrednog iz naftalina - Dzenifer Dzejson Li. Film - uzivancija.

Link to comment

Kako se cita prezime "novog serifa", Gogins ili Godzins? Posle gledanja filma pogledah na IMDBu ko je covek, ni ne secam se njegove uloge u Djangu....pravo osvezenje filma. Drago mi je da i ovog puta Tarantino izvukao nekog vrednog iz naftalina - Dzenifer Dzejson Li. Film - uzivancija.

 

boldovano

 

QT je bio njegov fan jos iz vremena Shielda, pa potom Justifieda..

Link to comment

Gogins je odlican glumac, drago mi je da je zabo veliku ulogu u dobrom filmu. U Shieldu i posebno Justifiedu je bio fenomenalan. Ni ja ga se, sad kad razmislim, ne secam iz Djanga.

Link to comment

Gogginsova uloga u Djangu je prilicno iskasapljena u montazi. Tarantinu je bilo malo zao zbog toga, pa mu je ovog puta omogucio da zasija u sjajnoj ulozi, pisanoj bas za njega..

Link to comment

Gogins je u Djangu sluzio Leu tj bio je njegova gorila.Gledao sam film pre dve nedelje pa nije mogao drugi put da mi promakne, kada sam prvi put gledao film nisam imao pojma o njemu a pre Hateful Eight-a sam pogledao i Shield i Justified.U par navrata u kasnijem delu filma mi se cinilo da gledam Bojda a ne Meniksa. :D

Link to comment

Gogins je odlican glumac, drago mi je da je zabo veliku ulogu u dobrom filmu. U Shieldu i posebno Justifiedu je bio fenomenalan.

 

+ milijon.. kakva nepravda sto nije nominovan za sporednu ulogu...... nikako da se nakanim da gledam te serije

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Malo mi je cela prica besmislena. Jedino sto mi se svidelo je dijalog crnac general a i tu je morao da stavi besmislenu scenu oralnog zadovoljavanja. Sad sam procitao ostale strane i vidim da se devojka potencira a ja nisam video nista sem siktanja. I besmisleno vesanje. Ukratko besmisleno sto i nije nesto lose koliko je prica ravna. Nije mi prijao za razliku od odlicnog Djanga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...