Jump to content
Sign in to follow this  
Jimmy Kowalski

The Hateful Eight

Recommended Posts

mlatko

Pre gledanja Tarantina je preporucljivo igrati se u parkicu sa dvonedeljnim macicima. Bar pola dana.

MiddleClass

Odlican! Meni dosta bolji od Djanga. Gogins je car, ali svi ljubitelji Dzastifaja to znaju. Western + snijezna tematika - jos od Korbucijevog "Il grande silenzio" vrhunska uzivancija.

MiddleClass

Ajant mi sastavio i poslao na pm. :fantom:

Haralampije

Ajant mi sastavio i poslao na pm. :fantom:

kolko ti uzo novaca? :fantom:

MiddleClass

Kaze prvi post je dzabe. Valjda da me navuce... :fantom:

broker

I Tockovi i Hateful 8 imaju nekoliko zajednickih tacaka:
1. U oba filma grupa likova nalaze zaklon u krcmi od elemetarne nepogode i vecina likova na kraju popije metak.
2. U oba filma neki od likova imaju mracne tajne koje tek kasnije isplivaju na videlo.
3. U oba filma neko od likova bude otrovan.
4.U oba filma jedan od likova bude pogodjen u testise.
5. U oba filma imamo osobu koja je u kafani ali je mi nevidimo, i koja se aktivira tek na kraju filma.
6. U oba filma postoji podla zena koja umirucem coveku pozeli srecan put u pakao.
7.U oba filma imamo likove koji cudno pricaju.
8. U oba filma imamo scenu u kojoj lik razoruzava ostale likove i njihovo oruzje baca van kafane.
9. U oba filma likovi izvlace sibice.
10. U jednom filmu jednog lika iznervira epitaf koji cita drugi lik, a drugom filmu jednog lika iznervira pesma koju peva drugi lik.
Previse slicnosti da bi sve bilo slucajnost, zar ne?:rolleyes:

precog

:ohmy:

a znas li za slicnosti izmedju crittersa i gremlinsa? 

Jeremija

A da li ti znaš da su kod nas (osamdesetih) Critterse u video klubovima preveli kao Monstrume Čupavce?  biggrinnjd84.gif

precog
3 hours ago, Jeremija said:

A da li ti znaš da su kod nas (osamdesetih) Critterse u video klubovima preveli kao Monstrume Čupavce?  biggrinnjd84.gif

bilo je 2 skole prevoda: kritersi i monstrumi cupavci.

ajd za tebe izazov: jesi li gledo grbavog cupavca (nije trik pitanje, stvarno bilo)?

:D

Jeremija
2 minutes ago, precog said:

bilo je 2 skole prevoda: kritersi i monstrumi cupavci.

ajd za tebe izazov: jesi li gledo grbavog cupavca (nije trik pitanje, stvarno bilo)?

:D

Ne, nikad čuo.

E, a da li znaš da je bio i treći deo Monstruma Čupavaca, i to sa Di Kaprijem? Ja bih umro u neznanju, ali sam naleteo (na njega) pre par godina na nekom od HBO kanala. Naravno da nisam gledao, a ne nameravam ni da gledam originale da ne bih kvario uspomene iz mladosti... biggrinnjd84.gif

precog
2 minutes ago, Jeremija said:

Ne, nikad čuo.

E, a da li znaš da je bio i treći deo Monstruma Čupavaca, i to sa Di Kaprijem? Ja bih umro u neznanju, ali sam naleteo (na njega) pre par godina na nekom od HBO kanala. Naravno da nisam gledao, a ne nameravam ni da gledam originale da ne bih kvario uspomene iz mladosti... biggrinnjd84.gif

jedan od onih filmova na koje nema sanse danas da naletis, ali si u ono vreme videoteka gutao na kamare. sad sam ga izguglao posto nikad nisam znao kako se zove u originalu "big man on campus.

nisam imao pojma za 3 deo kritersa, jos manje da je bio sa di kaprijem. 

ToniAdams

Grbavi čupavac vrh film

precog
3 minutes ago, ToniAdams said:

Grbavi čupavac vrh film

snimljen po zivotu jazavcevom.

Jeremija
1 hour ago, precog said:

jedan od onih filmova na koje nema sanse danas da naletis, ali si u ono vreme videoteka gutao na kamare. sad sam ga izguglao posto nikad nisam znao kako se zove u originalu "big man on campus.

Od tih čudnih naslova pamtim uglavnom horore, Cellar Dweller (kod nas - Čudovište iz Podruma) i Blob (Mehur Ubica). Taj Blob je inače bio remake, ali ja to kao klinac pojma nisam imao...