Jump to content
IGNORED

War and Peace(2016) BBC


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

kako je početak prošao poprilično neopaženo, mislim da je red da ova serija ima svoj topik. ja lično preferiram da skupim sve epizode pa da ih ošurim za jedan vikend, tako da ću za sada samo stalkovati temu.

molim one koji prate seriju na nedeljnoj bazi da koriste spoilere, a i zbog nas koji nismo bili na času kad je ovo bilo za lektiru

-_-

 

hvala i uživajte

 

http://youtu.be/Y3f-AfiPgQE

 

e

ima je u luci™, ima prevod. ima sve.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pogledao i drugu epizodu. Knjiga je ispostovana sto se tice likova ali mi se cini da je radnja malo ubrzana i da su tu napravili kompromis pa sve deluje nekako nepovezano. Inace scenografija i kostimi su spektakularni.

Link to comment

Куртончина од серије, дефинитивно  :fantom:

 

Ili, sto neko rece: Tolstoj, Rat i mir za one koji ga nikada nisu citali niti ce ga procitati.

Tolstoj kao Dzejn Ostin.

 

Za one koji gaje podmladak: klinci da ne seriju, greota je zbog 1 velike knjige, ako je ipak gledaju, objasniti im da je to istorijska limunada snimljena po motivima jednog velikog romana, koja se gleda sarenila i mode radi, dodje i prodje, smuti pa prospi...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...