Jump to content
Ros

EL Top 16, 2. kolo Crvena Zvezda - Fenerbahce, petak 20h

Recommended Posts

Cane Vukic Prebranac

Ali ekipi ipak osnovni ton™ daje plejmejker, i tu sada dolazimo do problema bivajuci samo sa procitanim Jovicem i Vasom cije su mogucnosti ipak upitne.

А Реба Беба? :D

Nikodije

On je zavrsio sezonu. Btw. zalizani menadzer uglavnom mirno gleda utakmice na svom mestu kraj terena, i skoro nikada ne pokazuje emocije, niti reaguje na desavanja na terenu. Sve dok se Vasa nije pojavio u Zvezdi, i sada su vec emocije postale prisutne - nervira se kada ovaj nesto zabrlja, otvoreno se raduje kada nesto dobro napravi. To sam bas primetio. Ocito da mu je Vasa bitan u zivotu, te se moze reci da je Reba zavrsio sezonu uprkos tome sto mu je stric neko moodo u policiji. Ipak je zalizani jaci.

adasevic

@ikar: Ja sam vise kose pocupao zbog dolaska stimca i simona nego sto je ti imas :)

Meni tejic znacajno manje nervira nego stime. Jeste da deluje uzasno a ocekivalo se nesto od njega ali stimac svakom svojom kretnjom ubija kosarku.

Fener nas je prosto razbio i mi se tu nismo nista pitali. Bili su nabazdareni i demonstrirali su silu. Sto ne menja cinjenicu da smo i mi pomogli raznim sumanutim greskama.

Pored stimca glavni fejl je odbrana onako fizicki dominantne cetvorke kao sto je veseli. Fizikalijama bi to mogao da brani kvinsi ali je on miljama daleko od takve odbrane. Veseli ga je bas ubio sinoc.

Lazic pored svih svojih limita igra znacajno losije nego prosle sezone i ne kapiram sto ga toliko gura. Guduric i kinzi moraju da pokupe na 2 i 3 najvise minuta i to i slepac vidi. Sto toliko minuta ubijaju laza i simon valjda samo radonja zna...

Ovaj poraz je bio unapred upisan mada nikad nije prijatno kad te neko onako skoluje... Robija ove godine mozda i najozbiljniji favorit za titulu... Kad se hikman uigra posle povrede i slukas oporavi bice jos bolji...

Edited by adasevic

Nikodije

Svi su skloni da hejluju Kvinsija, loze se na njegove banane, medjutim on generalno igra slabu odbranu, Veseli ga je juce upropastio. Ajd Veseli, nego je i ranije plivao u odbrani, recimo protiv Savanovica. Sto se tice njihovog ofanzivnog skoka kojim su nas sinoc urnisali, imali smo smesnu scenu pri kraju utakmice, nakon nekog treceg ili cetvrtog prikucavanja Veselog. Radonja uzeo tajm aut samo da bi im rekao da zagrade, a onda u sledecih par napada svi krenuli samo da zagradjuju, al to je tako komicno izgledalo, da je Fener opet pokupio sve lopte, posto smo mi masovno zagradjivali, a nije bilo nikoga da se seti da treba i uzeti loptu koja pada, a ne samo zagradjivati radi zagradjivanja.

Cane Vukic Prebranac

Па да је и добар дефанзивац играо би још у Денверу, а не код нас.

Nikodije

Drugi najkomicniji detalj juce -  igra Simonovica ledjima protiv Muhameda Alija koji nema ni 180 cm.  :lol:

Musky

treći najkomičniji je...

Veseli kuca iz drugog plana  nakon promašaja za tri pri kraju tekme...

a Štimac koji ga je video kao NLO u najmanju ruku...

bleno u Jovića sa grimasom ,, brate, prepade me načisto ".

...pa šleperom me ne bi dovukli na onu konferenciju za novinare.

Cane Vukic Prebranac

Ма о Штимцу не треба уопште трошити тастатуру.

Segundo

Svi su skloni da hejluju Kvinsija, loze se na njegove banane, medjutim on generalno igra slabu odbranu, Veseli ga je juce upropastio. Ajd Veseli, nego je i ranije plivao u odbrani, recimo protiv Savanovica.

Ljudi prevashodno hailuju Millera zbog svoje atraktivnosti i napadackih kvaliteta. Zapazanje za odbranu ti je potpuno na mestu, jer zaista zna i da pliva pored čoveka koga čuva i da kasni sa reakcijama. Ono što me posebno izluđuje su gotovo redovna 2 glupa faula u prvih 5 minuta utakmice. Radonja ga tada ili klupira ili to uradi nakon par napada. No, sinoć ga je ostavio na parketu daleko duže i samo sudijskim gledanjem kroz prste mu nisu svirana još 2, 3 moguća faula (2x iz finte suta, gde je u padu kacio igrača, a jednom je i udario čoveka po šaci pri šutu, jer sam stajao relativno blizu i moglo se videti).

No, retki su oni koji bi sinoć hendlovali onakvog Veselog. Uz dosta propusta, on će uhvatiti 10ak skokova, lupiti koju bananu i u napadu dati energije, kvaliteta, suteva i već pomenute atraktivnosti koje publika voli. Tako da mi njegov +/- odnos ne smeta toliko. Problem su igrači koji su u startu igrač manje u napadu, a u odbrani kao kidaju. Kažem kao, jer ono što su igrali Lazić i Štimac sinoć je bio kriminal. (da ne detaljisem, sve je viđeno). Uz rame su im Tejic i Simon. Njihove odnose +/- prosto ne možeš nadoknaditi.

I samo da se pridruzim svima onima koji veruju da će Robija sa ovim ludacima ići jako i do samog kraja. Uživanje ih je gledati, a deluje da imaju još dosta prostora za podizanje igre na još viši nivo.

Edit: pod +/- ne mislim na statisticki podatak, već odnos doprinosa igri i promaje koju iskazuju na obe strane terena.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo

Dankan Ajdaho

Otrešće ih neki Rusi/Španci/Oli kao slinu.

Joe D

eto posle ovog posta je bezbedno staviti sve pare/nekretnine na fener

MiddleClass

I ja vjerujem da Fener ispada u 1/4 finalu.

(Sad stavi kola, kucu i okucnicu)

Jozef K.

U ovoj grupi vrlo verovatno je Fener prvi. Tamo je ozbiljna gužva. Četvrti može biti Real.

Poslao tapatalk

Dankan Ajdaho

eto posle ovog posta je bezbedno staviti sve pare/nekretnine na fener

Posle da mi se zahvališ.