Jump to content
IGNORED

Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast


bigvlada

Recommended Posts

1 hour ago, Jumanji said:

Švedski zvaničnik: Školski sistem u Srbiji staromodan, nastavnici autoritarni


https://rs.n1info.com/vesti/svedski-zvanicnik-skolski-sistem-u-srbiji-staromodan-nastavnici-autoritarni/

Nista licno, da ne bude zabune... :) 

A jel im objasnio taj svedski zvanicnik kako se u prva 2 meseca korone obracunati sa starijom populacijom, kako koronu tretirati mimo sveta?

Da izvines, pun mi je kufer tih belosvetskih pametnjakovica specijalizovanih da za dobre pare idu okolo i pricaju prazne price.

Obaska sto ce bas Svedjanin ili bilo ko drugi da nam objasni da nam je obrazovanje u kurcu...

Samo smo jos njega cekali.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ovo smatranje da se guranjem hardvera u škole, kad god ima para, rešava stvar mi nije jasna. A to se radi već 15 godina unazad. Mislim, nije da to nije ništa, ali se radi naopako od onoga kako bi trebalo. Umesto da ide - ekspertiza-projekat-softver-hardver, sve ide obratno. Sad već svaka škola (barem u BG) ima otprilike četrdesetak računara (negde i više), uz to i dosta multimedijalnih eksternih uređaja, ali svako to koristi prema nahođenju. Hoću reći - nedostatak hardvera tu ne vidim kao osnovni problem.

Link to comment
On 28.4.2021. at 22:10, Taihoskopija said:

Ali je godpodin Šved sve u pravu u ovom slučaju. :nobles:

Plus nije on ni glorifikovao Švedsku, kad odvojiš šta je konkretno rekao u odnosu na to kako je N1 to spakovao. Što takođe dosta govori, mi ili sebe vidimo ili na nebesima ili u blatu. Nema sredine iz koje se može negde pokrenuti - nema veze da li smo statični na vrhu ili na dnu, samo da budemo statični.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ode Ivanka...
Jel znamo nešto o ovom novom?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Znamo da mi je bio mentor na diplomskom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...