Jump to content
IGNORED

Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast


bigvlada

Recommended Posts

A koliko je rasulo tamo u ministarstvu, ona pomoćnica na tv-u pred ispite priča "sve je spremno, svi ćemo da budemo pripravni , evo ja sam raspoređena u Raški okrug biću tamo od početka do kraja..." kad eno je drugi dan testa u BL na nekom miletovom brabonjanju...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

smejurija. u zemlji u kojoj se kupuju ocene i diplome na svim nivoima, ovo je nešto normalno.

 

odavno smatram da ocenjivanje treba svesti samo na nivo informacije za đake i roditelje im. a da jedino prijemni ispit kod daljeg školovanja i razgovor/test kod poslodavca budu bitni. ovo drugo negde je bitno da bi se pokazalo znanje a negde "ko te šalje?" ili "čiji si?"

 

 

Link to comment

"Policija je uhapsila oca jednog maturanta koji je osumnjičen da je iz štamparije u kojoj su štampani testovi za malu maturu ukrao primerak testa iz matematike, saznaje Radio televizija Srbije.

Kako prenosi RTS, on je zaposlen u štampariji. Sumnja se, navodi Javni servis, da je nakon krađe, uz pomoć drugih roditelja i učenika, test podelio ostalim maturantima."

 

http://rs.n1info.com/Vesti/a493133/Hapsenje-zbog-male-mature.html?fbclid=IwAR14iHfRBq38K9vJpiLCYEAKS05O2emzhz7fiNWu7uZ8YMogpKA9-i8Qffs

Link to comment
1 hour ago, Lena said:

"Policija je uhapsila oca jednog maturanta koji je osumnjičen da je iz štamparije u kojoj su štampani testovi za malu maturu ukrao primerak testa iz matematike, saznaje Radio televizija Srbije.

Kako prenosi RTS, on je zaposlen u štampariji. Sumnja se, navodi Javni servis, da je nakon krađe, uz pomoć drugih roditelja i učenika, test podelio ostalim maturantima."

 

http://rs.n1info.com/Vesti/a493133/Hapsenje-zbog-male-mature.html?fbclid=IwAR14iHfRBq38K9vJpiLCYEAKS05O2emzhz7fiNWu7uZ8YMogpKA9-i8Qffs

Čovek je toliko hrabar (ili štagod) da napravi krivično delo za koje će čuti svi stanovnici Srbije i tiče se odgovornosti vlade... da bi pomogao sinu. A onda tom istom sinu prosto da da to deli na društvenim mrežama. I sve iz ljubavi, korupcije nije ni bilo. Bolji bio onaj film o tri žene iz Zemuna. 

Edited by Hermetico
Link to comment

Manja je šteta dati mu da bude ministar nego da bude u nastavi, sa učenicima.

Kao oni lekari sa F dijagnozama što ih očinski zagrle i odvuku dalje od ordinacije, u neke statističke zavode, državnu upravu, marketinške agencije... nešto levo, samo što dalje od pacijenata.

Edited by halloween
Link to comment

Sad se informisao...
Znači dobro sam čuo ono govno Šarčevića kako kaže :Ja u mojim GIMNAZIJAMA...
On lafčina ima regionalnu mrežu.
Ima svoje privatne škole u Beogradu, Banja Luci i Podgorici ...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
realno nama je kriv samo za kod nas. braca kako hoce, njihova stvar.
Ali ali ja se brinem koliko je rastrzan...
Propašće, jadan...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...