Jump to content
IGNORED

Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast


bigvlada

Recommended Posts

6 hours ago, radisa said:

Ja sam ovde, nije bilo upućeno tebi, naprotiv... Ne znam šta se ljutiš...

Ma ko se bre ljuti :D

Samo pizdim. Opsteg smera.

Link to comment
8 hours ago, namenski said:

Није пародија: јасно и гласно ми је речено и показано да уколико број речи не добацује или прелази задане вредности, рад се оцењује негативном оценом, односно НЕ ЧИТА СЕ ДАЉЕ (и у оригиналу упутства су ВЕЛИКА слова).

 

О твом искуству/пракси са студентима не знам шта да ти кажем: слажем се да треба неговати прецизност у изражавању, не само писменом, али, сложићеш се, средњошколски писмени из матерњег није баш понајбољи медиј за то.

Мени данас, на пример, нико није знао да одговори на питање шта ако дете, на пример, напише песму?

 

 

Ja sam par puta napisao pismeni u stihu, dobio petice, naravno. Jednom i iz engleskog pa objavili pesmu u školskom časopisu jer sam ismevao školstvo i profesore. Valjda.

 

Ali ja sam bio loš učenik, sklon  drogama, ponavljač, bežao sa časova osim kad je kontrolni/pismeni i tako to, pa se ne računam.

Link to comment

Bujo, amateru, mene su svojevremeno iskljucili iz svih srednjih skola na teritoriji SR Srbije, ali - hvala Ustavu iz 1974. - zavrsih gimnaziju u bratskom Zagrebu...

Ali sam zato na pismenim iz srpskohrvatskog i matematike razbijao, tek da znaju ko kosi, a ko vodu nosi :sleep:

Link to comment
On 7.6.2019. at 11:07, namenski said:

Bujo, amateru, mene su svojevremeno iskljucili iz svih srednjih skola na teritoriji SR Srbije, ali - hvala Ustavu iz 1974. - zavrsih gimnaziju u bratskom Zagrebu...

 

Šta si uradio? Zapalio školu? Ili pre ministarstvo prosvete?

Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Kaže da će biti "jake straže" na maturi...

 

 

Cenim da će angažovati agenciju Ultra-Koop da obezbedi stražare i sikjuriti

Link to comment
Quote

Полагање теста из математике у оквиру завршног испита које је било заказано за данас у девет часова одложено је за четвртак, 20. јун.

Opet provaljeni testovi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...