Jump to content
IGNORED

SpaceX


Prokleto Djubre

Recommended Posts

Је ли прати неко овај Масков венчур у квантне компјутере?

Читам јуче чланак, направили су неки клауд квантних рачунара, па АИ програм, па анализирају берзу, па њихов програм анализира продају деоница на берзи. За првих хиљаду чланова који се учлане, ако положе 250 долара и АИ крене да тргује деоницама за њих, после једног дана добију десет пута више.

http://btradeautomatedsoftwarereview.com/elon-musk-quantum-ai-scam-or-not/

 

Ако није класична превара онда не знам шта је...

Таман сам видео прву вест на овој страни, видим да је кренуо да тоне све дубље.

Link to comment
6 hours ago, vathra said:

Је ли прати неко овај Масков венчур у квантне компјутере?

Читам јуче чланак, направили су неки клауд квантних рачунара, па АИ програм, па анализирају берзу, па њихов програм анализира продају деоница на берзи. За првих хиљаду чланова који се учлане, ако положе 250 долара и АИ крене да тргује деоницама за њих, после једног дана добију десет пута више.

http://btradeautomatedsoftwarereview.com/elon-musk-quantum-ai-scam-or-not/

 

Ако није класична превара онда не знам шта је...

Таман сам видео прву вест на овој страни, видим да је кренуо да тоне све дубље.

Aman ta stranica je klasična prevara, imaš takvih prevara na netu milion. Koriste ime zato što su svi čuli za njega, nema on ništa sa tim. Ne znam kako si došao do "članka", sve smrdi, ceo sajt jedan članak, ime domena bez veze, whois anoniman i na kraju link za "prvih 1000", i pazi ima još mesta, baš si srećan... 

 

Kad si već tu, imam par miliona na računu koje treba da izvučem, treba mi neko, pošalji mi privatne podatke i broj tvog računa na pm.. 

 

Link to comment

Sad hoću da napišem, kreni da proveravaš to što piše u "članku" i videćeš da ničeg zapravo nema (pozivaju se na nepostojeći Muskov intervju za LinuxInsider npr)...

Link to comment

Dobro, jasno mi je od starta da je prevara. Izašlo mi je na Fb.

Samo me mrzelo da proveravam da li je Mask zapravo umešan (taj deo mi je zapravo i bio realan, verujem da ga zato i koriste).

Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...



Možda se nije baš pogodio najbolji period mesec a ni dan za ovaj proboj i preuzimanje primata od Ruja ali svakako sve najbolje dvojici astronauta večeras, uz pogodno vreme...

navodno moći će se videti letelica dvadeset minuta posle poletanja kao brzo svetleće telo



prenos poletanja treba da bude na Tubu i nekim kanalima

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...