Jump to content
IGNORED

SpaceX


Prokleto Djubre

Recommended Posts

sinoc je bio jedan od mozda najboljih intervjua joe rogena sa elon mask. ima na you tube. 

 

u jednoj epizodi person of interest, program koji je stvorio covek je sama od sebe kreirala AI. kako je mask sinoc govorio, slicno ce i nama da se desi. i dok on stvarno kopa tunele po LA i raketa mu stoji na cranshaw ulici, a dizajneri (bmw uglavnom) pljuju po losem kvalitetu tesla vozila i tesla menagment se ljulja, mask se pojavljuje kao najveci ekcentrik danasnjice koji  najdirektnije utice na nasu buducnost. za sada i dalje prevladava da radi u korist planete Zemlje. barem kod mene. 

 

zao mi je sto nisu raspravljali o nekim Teslinim dostognucima i sta mask misli o tome. 

Link to comment

On će sve da nas preseli na Mars kad zemlja postane nepodnošljiva za život.:dry:

 

Meni isto opasno ide na živce već neko vreme, a ono sa pećinom je bio vrunac.

I niko da mu objasni da tu treba da stane, on nastavlja, evo ovih dana naziva ronioca “pedo” i “child rapist” bez ikakvog dokaza, samo zato što je ovaj rekao da je njegovo delovanje PR.

Edited by mraki
Link to comment
40 minutes ago, ToniAdams said:

A zašto misliš da je iole relevantan za budućnost čovečanstva?

Nije da je bilo šta novo izumeo, čak ni bitno unapredio.

 

 

ma ajde ne nerviraj me sada...zato si ti bil gejts jebiga

 

sve u sta se upustio se ubrzalo

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

 

ma ajde ne nerviraj me sada...zato si ti bil gejts jebiga

 

sve u sta se upustio se ubrzalo

:D

lik je pola covek pola piramidalna šema, ne čudi da se Džo Rogan I pojedini odavde njime oduševljavaju.

 

sve se ubrzalo :D

 

 

Edited by ToniAdams
Link to comment
13 hours ago, Host said:

Musk je nervozan zbog pritiska investitora. Nedavno je islo glasanje za smenu sa mesta predsednika upravnog odbora Tesle. Musk je lagano dobio glasanje, ali su neki od uticajnijih investitora glasali "za". U isto vreme glavni racunovodja podnosi ostavku posle samo mesec dana, sto moze da znaci da je bilo racunovodstvenih nepravilnosti.

 

 

Cuj glavni racunovodja, a sc, a automation, a.. trenutno sedim sa 7 ljudi iz tesle, ocekujemo ih jos :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ali to bas nista ne znaci. Turnover je u tesli, kao i svuda u kraju svakako poznata stvar. Spali su dosta, koliko bese 270? ali ni to nista ne znaci. Eto njih gore opet. Elona izgurati nece svakako, mozda ce mu ugurati nekog. A i to je normalno. Na kraju, da se nije zajebao sa solar sitijem ne bi ni sad (uz citav haos tamo) imao problem. Uglavnom, nothing to see there, move along.

 

 

A ovako, jebe mi se za motive, radi uglavnom dobre stvari (inace, ja mu cak i uzimam za plus sto je nije biznismen) i ima svoj doprinos. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...