Jump to content
IGNORED

Tenis 2016.


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    541

  • Max Morlock

    453

  • renne

    452

  • Arkadija

    289

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakva informacija. pa covek vec ne igra nista skoro godinu i po dana. a nisam primetio da se previse cima inace.

Čovek se "cima" previše i konstantno. Čitao sam gomilu izjava i intervjua gde priča kako jedva čeka da se vrati, kako se priprema i oporavlja... Previše želi da se vrati i vratiće se. Tako da ti je post bespotreban.

Link to comment

elem, ja samo da primetim, rafa opet izgleda naostren, krece se fino i udara snazno. ovo u dohi mozda nije bitan turnir u nekom drugom smislu, ali se izgleda pakuje rafa-novak finale koje moze biti zanimljivo. ako nista, da vidimo sta godina nosi..

Link to comment

Popravlja se, popravlja se, mada mu i protivnici za sad dozvoljavaju da se razmaše. Ako neko i malo pokaže zube kao Busta pre neki dan, vidimo šta biva...

 

sent...using...

Link to comment

elem, ja samo da primetim, rafa opet izgleda naostren, krece se fino i udara snazno. ovo u dohi mozda nije bitan turnir u nekom drugom smislu, ali se izgleda pakuje rafa-novak finale koje moze biti zanimljivo. ako nista, da vidimo sta godina nosi..

 

Igra isto kao i prošle godine, a takav će biti i rezultat u finalu.

Link to comment

Razlika između The Big 2 na ovom turniru je što Rafa i daje predstavnicima II lige istok da mu uzmu set a Nole i pored momenata ležernosti (čitaj poznate qrcobolje) ni to neće da im učini... stisne kad treba i otpraši sve u 10-15 poena za kraj.

 

sent...using...

Link to comment

Jel može neko da mi objasni ukratko, kako velike kompanije kao npr. Adidas, izgube atraktive sportiste kao što je Marej i onda zaključe ugovor sa neinteresantnim Berdihom?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...