Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

meni je to sa autorefres sumnjivo. evo napravio sam listu boza zadataka za ove momke sto su sada prikljucili (mos i gslucaj)

pa kada bi otvorio sve te i autorefresovao ... banovali bi me dok si rekao keks (bar bi ja tako napravio da sam vlasnik)

i da ... autorefres mi ne hvata nijedan Evaluate Content For Local Merchants ... zasto?

Edited by cedo
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • б1lme3

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne, ne. kad radiš vina pa hoćeš na submit, pogledaj gore desno preostalo vreme za zadatak, ako je iznad 14:35, nemoj submitovati već sačekaj da padne ispod 14:35 da bi ti više taskova otvorilo. dešava se kod pojedinih zadataka da kad prebrzo odeš na submit, neće da ti otvori novi task vekovima posle. 

aaaaaaa ... pa ja sam sto puta pomislio da to moze biti problem ... masu taskova mi ne otvara posle kviz pitanja i mozda jos jednog

e budala ... ne valja biti ekspeditivan :(

Edited by cedo
Link to comment

aaaaaaa ... pa ja sam sto puta pomislio da to moze biti problem ... masu taskova mi ne otvara posle kviz pitanja i mozda kos jednog

e budala ... ne valja biti ekspeditivan :(

14:35 se odnosi samo na vina. 

čim vidiš zadatak za čiji task ti daju vreme 110:00 npr, odmah znaš da se submit radi tek nakon 5 minuta inače ti više neće puštati.

opet, kod prekucavanja fiskalnih računa je drugačije. iako daju oko čuku vremena za task, možeš submitovati kad god hoćeš.

Link to comment

stavi na auto refresh na 2 sec pa će se pojaviti već kad ga sam ulovi

to možeš raditi uvek kad si pri računaru, samo zapamti ID zadatka ili ga uvek možeš naći u job history. auto refresh će se zaustaviti kad ga upeca i otvoriće ti se tab "work mode"

Edited by ordi
Link to comment

veruj da ništa posebno ne otvara ni za ostale nivoe, sve je mrtvo :(

 

od 38 poslova na listi neke neće da otvara, na nekima sam izbačena odavno, neke sam odradila do kraja i - mrtviiilooooo

Edited by ordi
Link to comment

ordi, kada isplacuju bonus na rainforest ?

 

danas, do sada imam 23 hita

 

jel na svakih 10 isplacuju 10% a onda na 100 jos 20% ?

 

kako to ide?

 

e da ... dao mi je test od 28 koraka, prekinuo sam ga na 9om zbog nejasnog uputstva :P

Edited by cedo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...