Jump to content
Hamlet Strašni

Kako u inostranstvo...

Recommended Posts

Have_Fun

nije obezbedjen auto :/

al` kontam da sa nekim kolegama ako treba, iznajmimo stogod.. ili da koristimo gradski prevoz kad vec mozemo.. moracu jos da se raspitam oko toga, dobro si mi skrenuo paznju

al` prvo da oni mene odaberu :D to mi je sad najbitnije :) Mada govore da cemo verovatno svi upasti, ipak ne verujem dok ne vidim :)

p.s. hvala svima :)

Lezilebovich

Pored takvih shopping molova, a sobzirom da ce zeni biti neverovatno dosadno, dobro ce biti da ne ostanete u dugovima :fantom:

Al bar cete imati super odecu :)

Zverilla

al` kontam da sa nekim kolegama ako treba, iznajmimo stogod.. ili da koristimo gradski prevoz kad vec mozemo.. moracu jos da se raspitam oko toga, dobro si mi skrenuo paznju

dubai bez automobila.. iz mog turistickog iskustva - tesko (osim ako nisi direktno na onoj liniji voza, i da ti je posao takodje direktno na liniji voza)

obicno se kao turista slabo vozim taksijem (skupo), al tamo nisam imao mnogo izbora cim bih mrdnuo od te centralne linije

mada, mislim da polovni automobili nisu skupi, svi voze, dolaze, odlaze, vazda ima nesto da se kupi

radisa

Za auto, ako radi tamo, mora polagati ponovo, ne priznaju se naša dozvole... Može prvih 3 ili 6 meseci da vozi na međunarodnu, posle jok...

Za Dubai, ne znam kad si bio, sad imaju autobuske i tranvajske lokalne linije kad izađeš sa metroa, ali i dalje je katastrofa bez auta... Doduše, taksi nije jako skup, ali da se svaki dan vozim njime, verovatno bi bio (da ne pominjem što vozči uglavnom ne znaju dobro zapadni engleski,a ni poznavanje Dubaia im nije jača strana :()...

Zverilla

pre jedno 4 godine.

moguce da je bilo prevoza uz taj glavni voz, ali bilo je toliko cimanje da sam uvek uzimao taksi (bas zato sto nije mnogo skup)

i taksisti i organizacija grada su zlo. cim ne ides na neku popularnu destinaciju, moras da objasnjavas pomocu hotela koji se nalaze u blizini... plus da ih dovedes na kraju do adrese gde hoces. sto je malo zajebano kad prvi put ides negde :)

maheem

pa dobro, nek fura bajk ili skejt.

pbg12345

a i ne ide covek u dubai :D

Goranz

Kućni prag je najveća planina.