Jump to content
Ros

EL 10. kolo Crvena Zvezda - Bajern, petak 19:00h

Recommended Posts

Plajvi

92:78, pasce jedan solidan anspritz. 

Stimac ce usuti pogotovo. 

Jozef K.

Dejo je mađija, ako skine baksuzluk, koji je veliki vođa skoro bacio na kkcz i fkp i dovede do pobede.

Kako ne verujem u mađiju, ispadamo.

Poslao tapatalk

Nikodije

Kaze Kari kako je Markus jedan od najboljih americkih plejmejkera u Evropi. Nebitno da li je to deo nekog psiholoskog rata ili ne, tek u pravu je, i steta je sto takav ukus nije imao i kada je onomad bio trener Zvezde, no nam je uvalio kitu u vidu Maline, sjebavsi odlican tim takvim izborom. Ajde da mu ne prebacujem Bokicu Popovica u drugom mandatu, tada verovatno nije imao toliko love na raspolaganju kao kada je uzeo MM.

Joe D

kad kari nije rekao za bar jednog protivnickog igraca da je najbolji u evropi?

Nikodije

Istina, rekao je i za Tompsona da je nevidjeni skorer. S tim sto se oko ocene za Markusa slazem.

casperbgd

Istina, rekao je i za Tompsona da je nevidjeni skorer. S tim sto se oko ocene za Markusa slazem.

Pa on to izgleda i jeste bio, do neke druge nedelje priprema u Zvezdi od kad mi se cini da je blizi da izvrsi samoubistvo neko da pogodi neki sut.

levi

Protiv Karija u finalu je bio  mahom jednocifren, na jednoj utakmici 0. Zajebava nas Pirke

Johann Gambolputty__of Ulm

Mene me stra' da se ne ponovi neka Cibona od pre dve sezone, suzena svest, epska bezmudost i potpuna jalovost u napadu.

Johann Gambolputty__of Ulm

Mene me stra' da se ne ponovi neka Cibona od pre dve sezone, suzena svest, epska bezmudost i potpuna jalovost u napadu.

A možda još više da zaliči na Zvezda - Mash, tamo dobili relativno lako, svi očekuju pobedu u Pioniru, a zadesi se neki Majk Jucolinjo i Delavekija.

renne

Ma pucamo na šta god da bude ličilo

MiddleClass

Kako mracite. Zgazicemo ih lakse nego Strazbur u prvom-drugom kolu.