Jump to content
Ros

EL 9. kolo Fenerbahce - Crvena Zvezda, petak 20:45h

Recommended Posts

kralj

Rekoše na RTSu sad da ne igra Simonović. Za očekivati je 6 minuta za Gudurića ako Radonja dođe u gaćama na tekmu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Apollo Creed

Rekoše na RTSu sad da ne igra Simonović. Za očekivati je 6 minuta za Gudurića ako Radonja dođe u gaćama na tekmu.

Nastić mora u 12.

Najebali su. :cry:

Mil@n

Nastić mora u 12.

Najebali su. :cry:

Može li on, uopšte, da bude puno gori od Štimca? Ako i jeste gori...

Kanzas siti zez

mislim da ludi Nasta nije ni otputovao za Tursku

kralj

Može li on, uopšte, da bude puno gori od Štimca? Ako i jeste gori...

Da, od Štimca teško da postoji lošiji igrač. Isuse...

Mil@n

Da, od Štimca teško da postoji lošiji igrač. Isuse...

Čovek je koliko se sećam odigrao sasvim pristojno predsezonu. Štimara naravno nije najbolji a ni najgori na svetu, doduše ako bi se biralo čemu je bliži, nije teško zaključiti.. Nije baš da je ne znam kakav igrač da je nemoguće da je neko bolji od njega, naprotiv, njegove karakteristike govore da to i nije neki poduhvat. A realno se nismo nagledali Nastića za neki ozbiljniji sud/poređenje. 

Uostalom, nije bitno da li je "bolji", već koliko može da doprinese igri. 

Tako da, isuse i ja tebi...

Edit: Nastića sam gledao svega par minuta na početku tako da u suštini nemam pojma šta čovek (ne) može.

Edited by Mil@n

MiddleClass

Ne uzimajte bozji smajli uzalud!

Cane Vukic Prebranac

Rekoše na RTSu sad da ne igra Simonović.

да нису помијешали са Симанићем?

pbg12345

Mozda nas opet bob pogleda pa radonja nanovo zapadne u situaciju koju nas podosta odavno priziva, a to je da vidimo tejaru neki minut na 5. Izvesnije je da to nece odlicno izgledati, ali u ovakvoj situaciji nemano sta ni izgubiti

kralj

Čovek je koliko se sećam odigrao sasvim pristojno predsezonu. Štimara naravno nije najbolji a ni najgori na svetu, doduše ako bi se biralo čemu je bliži, nije teško zaključiti.. Nije baš da je ne znam kakav igrač da je nemoguće da je neko bolji od njega, naprotiv, njegove karakteristike govore da to i nije neki poduhvat. A realno se nismo nagledali Nastića za neki ozbiljniji sud/poređenje.

Uostalom, nije bitno da li je "bolji", već koliko može da doprinese igri.

Tako da, isuse i ja tebi...

Edit: Nastića sam gledao svega par minuta na početku tako da u suštini nemam pojma šta čovek (ne) može.

Dobro. Samo mi je malo pun kurac nasumičnih izdrkavanja po igračima koji su em iznuđena rešenja, em nisu ama baš ništa rezultatski koštali tim (da ne govorim da neke pobede bez njih iz ove perspektive ne mogu da se zamisle). Pri tom su ta dva igrača, koji su jako blizu najgorim na svetu pre samo godinu i tri meseca u istom sportu i na istom svetu žvakali srebrnu medalju na takmičenju koje značajno odskače u odnosu na sve u čemu će se kkcz ikada takmičiti.

Usput, za Simonovića mi je donekle razumljivo zbog njegovog ničim izazvanog lideršipa i činjenice da nema tog segmenta u kome Gudurić i Simanić i danas nisu bolji igrači od njega, al za Štimca nije. Čuj Nastić i epska mu predsezona. Momak je u svakom takmičarskom minutu izgledao kao Mogli na Tajms skveru.

Inače, Štimac je uprkos užasnoj odbrani i estetskoj nedopadljivosti dan danas najbolji EL ofanzivni skakač u odnosu na vreme provedeno na terenu.

kralj

да нису помијешали са Симанићем?

Moguće. Mada su rekli imenom i prezimenom i rekli da je zbog gripa.

Ros

bice vrlo zanimljivo ponasanje fenera ako cuju na kraju poluvremena da je bayern dobio reala (jel, ako bayern dobije).

u tom slucaju bi nasom pobedom real bio izbacen

Jozef K.

Ako Bajern dobije, pa onda može i Kari za sedam dana da nas pusti.

Poslao tapatalk