Jump to content
Ros

EL 7. kolo Crvena Zvezda - Real, petak 20h

Recommended Posts

Hamlet Strašni

Ljubomoran si jel se nisi sam toga setijo. Ovde se uspeh ne prašta. Niko se u svom selu nije naučen rodijo.

čuveno "karte su planule za 5 minuta" ultrasima tapkarošima vernoj publici, pa će ćoki da plati porez na regularnu cenu karte, a ostatak od ulične prodaje direktno za finansiranje boljeg života

ducca

Daj boze da je pusteno i 1000 karata, ako i toliko.

Nego, jel Himki u Areni sledece nedelje?

pbg12345

na miticu!

ima smisla ovo da zaista nije bilo mnogo karata, zbog sezonskih i smanjenja kapaciteta dvorane usled utakmice visokog rizika

ipak, ovo je srbija, pretpostavljam da ce ljudi stajati jedni drugima na glavi, a da su karte preprodali zasluzni

Behemoth

Nego sad ozbiljno, hoce li igrati Mekel? Mislim, jos je clan tima nigde se i nije pominjalo da je otpusten. Bio je na tekmi protiv Igosa, znaci tu je.

Jos nije oporavljen?

Sent using Tapatalk

ducca

Ako se oporavio a ne zaigra onda je to pucanj u sopstvenu nogu KK-a. Ako je i bila distorzija zgloba u Minhenu, na snimku posle meca se videlo da decko hoda sam uz malo sepanja, dakle nije neki tezi oblik posle kog par dana ne moze da se stane na nogu. Stoga mi ne deluje da je neophodna neka duza pauza :unsure:   

Naravno laicki rezonujem, ali malo je smesno da klub ne daje nikakav info o njegovom oporavku, makar do kraja Novembra bi znacio koji minut doticnog jebemu mater.

Edited by ducca

Apollo Creed

N ocekujem Mekela uopste; za najskorije povredjene Lazića, Tejića i ostale je bio redovan update u kakvom su stanju-za Mekela nista, kao da nije vise u timu.A verovatno i nije.

Apollo Creed

"Očekuje nas spektakl, u Pionir dolazi prvak Evrope. I prošle godine smo imali prvaka Evrope na našem terenu i nadam se opet sličnoj situaciji", podsetio je Dejan Radonjić na meč Top 16 faze protiv Makabija (89:76), početkom marta.

:Jova:   :torbica:

Zli Gli

100 ojra na Zvijezdu, moramo pobijediti.

Salu na stranu, ne dam ni dinar vise, jezivo smo uzasni i pickice smo velike, vece cak i od mrskih Spanjolaca. Jebace nas stoka 30 razlike, i to ozbiljno mislim. 64:94 ili tako nesto slicno.

Cane Vukic Prebranac

Јовић упитан за вечерас :isuse:

bradilko

hoce li igrati nastic?

zasto ne igra?poceo je solidno sezonu

Cane Vukic Prebranac

Поломио би пола Европе досад. :fantom: