Jump to content
Ros

Strasbourg - Crvena zvezda

Recommended Posts

harper

Tamo negde za Đurđevdan, znači.

Lepo je što u konstantnom krpljenju tima nalaziš razloge za optimizam, ali to je 98% wishful thinking. Kakav to tim treba da se kompletira da bi Jović opet beležio po 19 asistencija a Simonović i Rebić serijski trpali trojke u ključnim trenucima?

Jovic mozda vise nikada nece imati 19 asistencija u karijeri, zato je to i rekord Evrolige, ali nije nerealno da on i Markus za 40 minuta zajedno imaju toliko. Simonovic i Rebic mozda vise nikada nece utrpati 3-4 trojke po utakmici ali dva-tri igraca koji budu uzimali njihove minute kombinovano ce nadoknaditi taj ucinak. S druge strane, Miler moze biti samo bolji sto se vise bude prilagodjavao evropskoj kosarci, Vilijams ce doneti nesto svoje, Dangubic i Lazic ce prosiriti rotaciju, drugim igracima ce biti lakse da odrade svoj deo u nekoj normalnoj minutazi.

Na kraju krajeva, nije ni bitno. Kosarka je sport, zabava, a meni ce svakako biti zabavno da gledam, recimo, Vilijamsa i Milera na parketu. Gledao sam Drcu, Sepu i Balabana, gledao sam Filipa Covica, Petra Popovica i Bojana Subotica, drzim da mi nece biti toliko tesko da gledam Markusa Vilijamsa i Kvinsija Milera. Ko hoce vise ima i NBA ligu, tamo se igra do jaja kosarka a sad bar strimova ima da gledas koliko hoces.

Cane Vukic Prebranac

Харперов Степандић је еквивалент Ирејзеровој Србадији барској. :fantom:

John Coltrane

Dakle svako ko je mislijenja da je Radonja dunster, da je trebalo ranije da ode, a pri tom je i "ljubitelj ostrvskog fudbala" (sto ga automatski diskvalifikuje da ovde pise :isuse: ) moze pisanije da nastavi na Gazinom topiku Radonja mrs napolje. Ovde ce ga sacekati samo Harperovi carsafi i citanje lekcije o kosarci-druga misljenja nisu dobrodosla.

Inace, kad je Stepi brisao parket Zvezdom, Partizanom, BFCom, Spartakom itd.  Radonja nije znao sta je kosarkaska lopta :fantom:

harper

Dakle svako ko je mislijenja da je Radonja dunster, da je trebalo ranije da ode, a pri tom je i "ljubitelj ostrvskog fudbala" (sto ga automatski diskvalifikuje da ovde pise :isuse: ) moze pisanije da nastavi na Gazinom topiku Radonja mrs napolje. Ovde ce ga sacekati samo Harperovi carsafi i citanje lekcije o kosarci-druga misljenja nisu dobrodosla.

Inace, kad je Stepi brisao parket Zvezdom, Partizanom, BFCom, Spartakom itd.  Radonja nije znao sta je kosarkaska lopta :fantom:

Misljenja su, bar za mene, dobrodosla. Svako ima pravo na misljenje, na zalost.

edit: Prc, bravo Radonja. :s_dj: http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=11&dd=20&nav_id=1065522

Edited by harper