Jump to content
IGNORED

The Leftovers


Ryan Franco

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    18

  • kud u maglu Simoviću

    12

  • Jeremija

    11

  • Mil@n

    7

16 hours ago, ToniAdams said:

ma nisu losi, ali ne vidim stvarno razlog za toliku hvalu, pogotovo sto se druge sezone tice.

 

Zato treba da zajebeš sve komentare i da gledaš i formiraš svoj utisak, a ne da očekuješ ovo ono jer je to neko negde napisao...


 

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Zato treba da zajebeš sve komentare i da gledaš i formiraš svoj utisak, a ne da očekuješ ovo ono jer je to neko negde napisao...


 

+iljadu

Link to comment

moram priznati, nelos tvistic pretkraj druge, tek blago nagovesten.

a taman sam mislio da popljujem, posle one kopi pejst toni sopranos u bolnici epizode.

i dalje mi smeta ponasanje i motivacija nekih likova, al ajd.

gotivno mi je kako se naslanja na lost u smislu pripovedanja, kapiram da je za one koji su lost propustili to bio najaći utisak.

Link to comment
53 minutes ago, ToniAdams said:

 

gotivno mi je kako se naslanja na lost u smislu pripovedanja, kapiram da je za one koji su lost propustili to bio najaći utisak.

kako se nas lanja?

Link to comment
On 12.8.2018. at 19:39, kud u maglu Simoviću said:

može neko obrazloženje?

 

Odgledao sam sve tri sezone i ne bih umeo da objasnim nekome sa strane o cemu se radi.

To ludilo sastavljeno od bezbroj ludila je moglo da drzi paznju do nekog trenutka, vec trecoj sezoni pattern se jasno vidi, chain of events gde je svaki neverovatniji od onog prethodnog.It never amounts to anything.

U 4. sezoni su mogli da ubace robokapa i vanzemaljce iz dana nezavisnosti, jer zasto da ne.

 

Trebalo je da zavrse sa drugom sezonom u piku ludila. i dalje to ne bi imalo mnogo smisla, ali bi bar bilo zabavno kao celina.

ovako sam morao da gledam onaj closure:vermez3:

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...