Jump to content
IGNORED

DOBRI ISAK "Mi plačemo iza tamnih naočara" LP ploča izašla


ljubicasta

Recommended Posts

April, Kaos je pre nekoliko godina izasao na CDu, a pre par na LP-ju i CDu, sve remasterovano odlicno zvuci.

 

sto se La Strade tice, meni se svidja kako jeste, ali reizdanje je svakako dobrodoslo.

 

Pronašao Kaos na NE records, ono zvuči fantastično. Imao sam sreću da ih gledam uživo, zvučali su u dlaku kao na ovom remasteru, pravi biser. Fino složeni uticaji Stranglers, Magazine i Sioux. Ljudi ih uglavnom ranije nisu slušali jer sa demo snimaka nisu mogli da shvate koliko je Kaos bio ubedljiv live. Mnogo hvala na informaciji, Nikola.

 

 

U vezi La Strade, nije tajna da je sam Tišma od početka nezadovoljan svojim pevanjem na izdanju iz 1987. Mislim, glupo je da i na demo snimcima manje greši nego na tom jedinom zvaničnom izdanju. Dalo bi se to sad srediti, koliko god mi voleli 'ono'. Ja sam se jednostavno navikao i ne smeta mi(što sa Dobrim Isakom btw.,nije slučaj - na Isaku i dalje biram numere u kojim je glas bolji), ali ako su mogli Bitlsi, vala može i La Strada.

Link to comment

U vezi La Strade, nije tajna da je sam Tišma od početka nezadovoljan svojim pevanjem na izdanju iz 1987. Mislim, glupo je da i na demo snimcima manje greši nego na tom jedinom zvaničnom izdanju. Dalo bi se to sad srediti, koliko god mi voleli 'ono'. Ja sam se jednostavno navikao i ne smeta mi(što sa Dobrim Isakom btw.,nije slučaj - na Isaku i dalje biram numere u kojim je glas bolji), ali ako su mogli Bitlsi, vala može i La Strada.

 

na koje Tismine greske konkretno mislis? ja sam taj album slusao milion puta i osim sto lik nema bas najbolji glas nisam mogao da uocim neke greske.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...