Jump to content
IGNORED

DOBRI ISAK "Mi plačemo iza tamnih naočara" LP ploča izašla


ljubicasta

Recommended Posts

ploca zvuci skroz dobro

 

Đaba kume, i dalje je "gay sado-mazo, хипстерски фетиш, шатро српски Џој Дивижн, satro srpski Suicide".

I G.G. Allin bi im pozavideo na recenziji :s_a:

Da su on i Satan Panonski dobili ovakve recke za života, ljubili bi CRT ekrane kompova, bez obzira na zračenje. Šteta što tada nije bilo neta i ovog foruma.

Link to comment

bili su van svih radara. prvi put sam cuo za njih u nekom manjem tekstu u onom kasnijem Dzuboksu. zapalo mi je za oko da su imali pesmu "cetvrtkom me tapsi po ramenu 247 puta"...

Link to comment

Đaba kume, i dalje je "gay sado-mazo, хипстерски фетиш, шатро српски Џој Дивижн, satro srpski Suicide".

I G.G. Allin bi im pozavideo na recenziji :s_a:

 

 

Eh, eh, ja sam rekao "Na slici izgledaju kao satro srpski Suicide" (sto je tacno :) )

Zvuk nisam spominjao jer ih nikad nisam slusao.

 

 Izvinjavam se brojnim uvredjenim DI fanovima kao i svim nislijama  -_-

Link to comment

Ja nisam cak ni fan. Meni su oni "onako". Vinil bih kupio zbog par stvari koje su bolje od proseka. Zanimljivi su mi bili komentari Loleka i Boleka, pa rekoh da malo karikiramo. Nesto ih nema. Izgleda da muzika nije dovoljno gay za njih.

Link to comment

ja sam "fan" i slusao plocu vec bar pet puta i super zvuci i jos je bolje nego pre :)

a da, slika potseca na onu cuvenu Suicide fotku, sada da li su kopirali ili sta... majstor desno nosi "krimke" i neke pantalone od skaja.

Link to comment

Drago mi je zbog Isaka, svakako su zaslužili taj vinil. I ja sam među onima koji su na plejlistama imali svoje DI favorite(Dozvoli mi da ostanem...), mada se baš ne bih istrčavao sa precenjivanjima njihovih ukupnih dometa.

 

Voleo bih kad bi neko tako remasterizovao i snimke riječkog Kaosa među kojima ima sličnih bisera ili kad bi se Tišma smilovao da malo popegla svoj falš na albumu La Strade. Po meni je 'trenutak', 'dokument' itd., samo izgovor ako postoje masteri koji mogu da se srede.

 

(Btw, mogla je i Čudna kuća kao bonus)

Link to comment

Kurdi: jeste, nema Feniksa, ima par stvari koje nisu bile na kaseti. i drugaciji je raspored pesama. iznenadjujuce dobro zvuci i u ovakvom rasporedu.

 

April, Kaos je pre nekoliko godina izasao na CDu, a pre par na LP-ju i CDu, sve remasterovano odlicno zvuci.

 

sto se La Strade tice, meni se svidja kako jeste, ali reizdanje je svakako dobrodoslo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...