Jump to content
IGNORED

Enterijer


bigvlada

Recommended Posts

3 minutes ago, ultra plasticni said:

@Caligula

 

Nisam se zezao, iako je tako ispalo.

 

Zelene i narandzaste tempere po zidu, a po plafonu plavi akvarel.

 

Ja sam kao tinejdjer ofarbao sobu u modro plavo - crnu varijantu, nisam mogao posteno da se ispavam od tada. Mnogo kasnije se moler ubio od slojeva dok je to prekrecio.

 

Plafon moze da bude jako interesantna podloga za svakakve egzibicije, ali nije moj.

 

@jms_uk moguce, samo ne mogu da se setim imena topika, ni otprilike.

Link to comment

Super ti gajba, dobro si iskoristio prostor. Ja ne bih kacio slike, pojele bi ti potkrovlje kao takvo a i tvoj rucni rad i kolekcije bi izgubili na znacaju.

Edited by Majo
Link to comment
  • 5 years later...

Lepoe. Meni se sviđa kad ljudi urede prostor kako njima lično odgovara, kad je baš baš highly specific. Ova od Galeckog mi ima sličan vajb kao kuća Kat Von D (kuća Galeckog je liveable doduše :D).

https://www.cottagesgardens.com/kat-von-d-lists-her-daring-la-victorian-previously-used-to-film-cheaper-by-the-dozen/pic/279421/

Sećam se kad sam prvi put videla unutrašnjost (delila je na instagramu kako napreduju radovi u nekom prostorijama, bila je u sred rezbarenja gotičkih ornamenata od drveta) pa sam pomislila “ovoj ženi bi bolje bilo da ovde živi do kraja života, pošto kome će ikad ovo prodati?” :lolol: Na kraju je nekako prodala ali morala je da prepolovi asking price sa $15 na $7 miliona. To mi je jedino bzvz u celoj priči, kupila je kuću 2015, renovirala 7 godina (!), živela u njoj jedva godinu dana i prodala za manje para nego što je potrošila…:unsure:

 

Kuća od Dite Von Teese i stan Majkl Imperiolia isto… mislim da mi se ustvari sviđa kad nije sterilno i kad nema onaj generički look, gde je vrišteće da si samo unajmio nekog dizajnera i dao mu neograničen budžet.

 

 


Većina kuća na AD su mi žali bože para ali ove su mi super, jer mislim da će biti napeto da se nađe kupac za ovo. :taunt:

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

Meni se ne svidja ta pomrcina u svakoj prostoriji. Prirodnog svetla minimum.

Kod Kat Von D je bolja situacija, znatno svetlije.

Nisam rodjena da zivim u zamku :D

Edited by Sandradjer
  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...