Jump to content
IGNORED

Enterijer


bigvlada

Recommended Posts

16 minutes ago, Caligula said:

Yap, lepota kontrasta.

 

Ovo najbolje legne u hitec staklo/metal okruzenju (nije moj slucaj, imam dosta drveta po stanu), kada stavim mobilni telefon ili foto aparat na ovu povrsinu, tezga bukvalo ozivi.

detalj picajzla:) 

si sam pravio ledja kreveta? izgleda ko volovski jaram. u pozitivnom smislu, naravski. 

Link to comment
20 hours ago, Caligula said:

Na oglasima pronasao staru ocvalu stolarsku tezgu, slika oglasa u prilogu

 

Šta je bilo sa drugom polugom. vidim da su obe u funkciji na slici iz oglasa?

 

Da li si možda razmišljao da oživiš mašinu? :) 

Link to comment
1 hour ago, Indy said:

 moj deda imao je slicnu, ko zna sta li je s tim bilo...

 

 

To je suho zlato, ma u kom stadijumu raspadanja se nalazilo. Na oglasima sam odabrao ovu vrlo raspalu i nisam se pokajao. Fora je sto su ih pravili od bukovine, to je tesko, tvrdo, dobija snagu i punocu godinama (i sipce, ponekog)

 

@Majo yup, pravio i krevet (zapravo sve stvari po kuci, uglavnom). Lici na jaram ali nije bila prvobitna namera

Link to comment
14 minutes ago, peralozac said:

 

Šta je bilo sa drugom polugom. vidim da su obe u funkciji na slici iz oglasa?

 

Da li si možda razmišljao da oživiš mašinu? :) 

 

Drugu polugu udaralo dete glavom dok trci oko sprave pa sam je sklonio, da se ne polomi :fantom:

 

dobra fora sa masinom ali ne bih skrnavio, ovo sto imam je u savrsenom stanju.

Link to comment
2 hours ago, Majo said:

detalj picajzla:) 

si sam pravio ledja kreveta? izgleda ko volovski jaram. u pozitivnom smislu, naravski. 

 

pronasao fotke od pre dve godine kada smo se uselili, ovde se dobro vide moje rukotvorine. Posto smo podstanari, mi od svakog prostora (jbg) napravimo buvljak jer sakupljamo stvari godinama + sam ja pravio sve i svasta dok nisam usao u posao koji radim vec desetak godina. Ovaj stan je najbolje sto smo imali do sada jer je open space, ali je to mač sa dve oštrice јеr se u njemu vidi svako jebeno stilsko odudaranje. Meni je oduvek ideja da mi pre svega bude prijatno u prostoru u kojem zivim tako da me u sustini zabole za stilska odudaranja ali kada ovako vidim sve na gomili znam da bih sve drugacije resio kada bi prostor bio licno moj, + je tema o estetici a ne o improvizacijama.

 

ovde se vidi krevet, deo radnog stola (kacio ja radni sto ranije na izgubljenom topiku) polica za CDove i gomila drugih stvari, sad gledam, bukvalno sve sam ovo pravio.

 

tumblr_p8b7d119Yy1rjssdoo7_1280.jpg

 

tumblr_p8b7d119Yy1rjssdoo1_1280.jpg

 

tumblr_p8b7d119Yy1rjssdoo6_1280.jpg

 

... ovo je pregradni zid u procesu izrade, gazda je tu ostavio ruzny pregradu koju sam maskirao, lepio strane turskog humoristickog casopisa

 

tumblr_p8b7d119Yy1rjssdoo2_1280.jpg

 

tumblr_p8b7d119Yy1rjssdoo3_1280.jpg

 

ovako izgleda zavrsen

 

tumblr_p8b7d119Yy1rjssdoo4_1280.jpg

 

ovo je radni sto, tabla za kredu koju tada dete jos nije nachelo

 

tumblr_p8b7d119Yy1rjssdoo5_1280.jpg

 

novogodisnja jelka od drveca koje je izbacio besni Dunav

 

tumblr_p8b7d119Yy1rjssdoo10_1280.jpg

 

tumblr_p8b7d119Yy1rjssdoo8_1280.jpg

 

... i jedan total za kraj. btw. volim paravane, ovom Koka Kola stavio sam tockice i pregradjuje mi prolaz u kuhinju. Prakticna stvar sasvim. Mirisi, buka, sve ostaje tamo.

 

 

btw. ako se neko seca gde je topik o nasim domovima, neka stavi linak pa da se ovo isprebacuje.

Link to comment

Kazi jos jednom, kakve veze ima, triput je triput

 

nadji link da preselim, i ti si se (cini mi se) tamo kacio

 

edit @ToniAdams, i ovaj sah na poslednjoj slici sam ja pravio :fantom:

Edited by Caligula
  • Haha 1
Link to comment

Fala

 

ja je trazio na chit chatu i u arhivi :isuse: mislio sam da je privatna odnosno sklonjena od lurkera

 

edit: nije ta, bila je druga, ljudi kacili svoje prostore

Edited by Caligula
Link to comment

Hvala.

 

imam slike ali vec dve godine stoje spakovane. Lenjost.

 

btw. bila je tema na privatnom delu foruma, i ja sam tamo kacio prethodni stan. Ceo ChitChat sam pregledao i nema.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...