Jump to content
IGNORED

Peaky Blinders


Mil@n

Recommended Posts

Preterase ga brate stvarno, ali dobro, ova serija nikad nije bila suptilna :D

 

Ali svidja mi se sam kraj,

Spoiler

Thomas Shelby of the Labour Party :lol:

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
On 12/22/2017 at 12:20 AM, Jimmy Kowalski said:

Travolta dobio konkurenciju

 

image.png.794d9b27b5f4952da14b960125a8b093.png

 

edit: E jebiga, vise ne rade gifovi. Ili se sad drugacije kace, nemam pojma..

 

 

giphy.gif

 

edit: Fala Calavera!

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Jebemliga ja volim ovu seriju toliko da nisam u stanju nista da kazem i analiziram, samo wow. Mislim da sam tako bezuslovno volela jos samo Justified, da stagod naprave ja volim. Odlican zavrsetak, Kilijan je rodjen za ovo + "obracun" na plazi sa Hardijem je taman dovoljno drama indukovan da ide malo preko granice ali to je PB we know and love. Cak i taj malo feministicki djir u skladu sa trenutnom politikom i opstim trendom je dobro provucen. Poli je opet spiritus movens Tomijevog vaskrsnuca. Lepo zavrsilo sezonu i ajd sad dalje :)

Link to comment

 

upravo gledam ponovo prve tri sezone da bih posle toga poceo cetvrtu.

kakva steta sto je Annabelle Wallis operisala onako predivan i zanimljiv nos i ispravila ga.

 

071e014b0ee3f6242c105af5aef6536b.jpg

 

Link to comment

doslo mi lepo da placem, onakvu lepotu unistiti, jedan prefinjeni aristokratski nos predivnog luka zameniti potpuno bezlicnim.

 

Edited by 3opge
Link to comment

Doterao do kraja, mnogo volem ovu seriju zbog produkcije, gotivnih glumaca i najjebačkijeg saundtreka ikada. No što se tiče ove sezone, priča malo škripi, na momente predvidiva, što neko reče gore - i reciklirana. Čak i suspension koji je karakterističan za seriju u prošlim sezonama je ovde dosta blag. Brody mi je katastrofa, izveštačen i iskarikiran lik, čačkalica je :isuse: i to je velika šteta, pošto je inače odličan glumac.

 

Gledamo dalje, ofc, bilo bi super da se pojavi Al, i da ga glumi neko gotivan.

Link to comment
Normalno da nema saspensa kad se zna da u poslednjoj epizodi svake sezone nastupa Thomas ex machina. 


Da, ali uprkos tome u prethodnim sezonama PB su se često nalazili na ivici ambisa nakon čega bi usledio deus-ex.


Sada nije bilo ni toga, par puta su pominjali kako je Mafija neki zajebani igrač, a vamo došlo 15 ortaka sa mašinkama da se igraju žmurke. Pri tom Artur sam sredi dvojicu, Tomas 007 Bond sam sredi trojicu, čak ih i oni cigani utepaše. Tipa jedini koji su stradali od te strašne mafije su Džon i onaj čuvar u bolnici. Ili je tu bilo još značajnih gubitaka koje nismo videli, u kom slučaju je to propust kreatora serije.

Razrešenje i spektakularni obrt u vidu dva telefonska poziva koji sve rešavaju je takodje budj.

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Odgledao poslednju sezonu za nepuna dva dana. Dobra stvar što je bolja od treće.Manjkavosti ste već izneli.

Zanima me šta mislite

Spoiler

Da li je Džoni planski smaknut ili je glumac imao druge planove pa rešio da se banuje

 

Da li je Poli njihova tetka po ocu ili po majci,i preko koga vode džipsi poreklo ?   

Edited by Fakundo Sava
Link to comment

Našo sam,Poli i njihov otac Arthur (Čibs) su brat i sestra 

Arthur Shelby, Sr. (series 1); the father of Tommy and his siblings and Polly's brother.

 

Najveća tajna Birmingema 

Spoiler

Episodes-Ep6-Rundle-3-HD.jpg

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...