Jump to content
IGNORED

Peaky Blinders


Mil@n

Recommended Posts

Spoiler

Hteo sam da odustanem, pa sam se ipak vratio seriji i eto dobrog zavrsetka sezone - Tomi nasao opasnijeg protivnika.

PItanje izdaje se namece kada pevac/ex fudbaler uzima telefon u ruke dok Fin izlazi iz kladionice. Nema ko drugi, jel, serija je imala i do sad toliko naivnih momenata pa sto ne bi i sad 1 pozivi resio sve. Ipak ako nije njihov "propust" onda ostaje Dzoni Pseto, secate se da je on bio potencijlni krivac za ubistvo sina Aberame Golda, tj. on je znao gde su se ovi ukampili u sumi.

 

 

 

Evo ko hoce i mjuzu na jednom mestu.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Po milioniti put ću da se iserem na koncept od 6 epizoda, jednostavno je nemoguće napraviti vrhunsku seriju sa adekvatnom dramatikom i karakterizacijom za 6x50 minuta. 

 

Vidim da niko ne spominje Michael-a kao mogućeg izdajicu? Nije li mu žena rekla vreme je za plan B? A i ima i motiv i sve. Jasno mu je da je sa Tomijem završio. 

Serija je i dalje korektna, ali ovo je prešlo u neki prosek i neću se buniti ako sledeća sezona bude poslednja. Uvek je neki novi protivnik, neki novi rat, pa ajmo u krug. Meh.

Link to comment
  • 2 months later...

Odgledao i ja petu, meni bila odlicna, za klasu bolja od one pizdarije sa Brodijem.

Minus je naravno cliffhanger, ali prvi put nismo imali deus-ex razresenje sto je vrlo osvezavajuce. Inace sve ostalo je tu, atmosfera, fotografija, muzika, Tomislav, cak i par iznenadjenja, negativac poprilicno dobar. Sad valja strpljivo cekati sledecu, dal je i poslednja, ne znam.

 

Inace, Mozli je istorijska licnost, ko Cercil mu, i skapao je 80ih godina proslog veka, cisto da znate sta da ocekujete :) 

Link to comment

Malo cede suvu drenovinu. Uspešno ali ipak cede. Uvek je tu novi protivnik, uvek neko izda a ustvari ne izda, uvek neko umre a zapravo ne umre i uvek napaćeni Tomi pere grehe kroz svoje tripove + obavezni slow motion. Ako ima pameti naredna će biti zadnja.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Pa cede drenovinu jos od druge sezone, isti sablon prate, ekspanzija firme, zajeban negativac, neizbezna propast i onda pakleni plan koji resava sve a o kome nista nismo znali.

 

Osim u ovoj sezoni, znali smo sve o planu ali nista nije resio :D 

Link to comment
Pa cede drenovinu jos od druge sezone, isti sablon prate, ekspanzija firme, zajeban negativac, neizbezna propast i onda pakleni plan koji resava sve a o kome nista nismo znali.
 
Osim u ovoj sezoni, znali smo sve o planu ali nista nije resio [emoji3] 
Da ih nismo mi onda odrukali? :unsure:

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 year later...
On 30.10.2015. at 11:48, Mil@n said:

Sramota je da ovo nema svoj topik.

 

Sest ili osam godina kasnije, stiglo i do mene... Elem, sto ne rece niko da je u pitanju prosireni video spot Nick Cave & the Bad Seeds "Murder Ballads 2":thumbsup:

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

Kad ce sesta sezona?

After originally hinting at a release date of “maybe early 2021” for season six, director Anthony Byrne hinted at a late 2021 or early 2022 release, telling Digital Spy: “If we did start shooting in January (2021), we wouldn’t finish until May or June and then it’s another 6 months of editing,” he added, hinting at a late 2021 or early 2022 release.

  • +1 1
Link to comment
On 10.4.2021. at 8:44, Indy said:

 

Sest ili osam godina kasnije, stiglo i do mene... Elem, sto ne rece niko da je u pitanju prosireni video spot Nick Cave & the Bad Seeds "Murder Ballads 2":thumbsup:

 

Bataljujem na pola 3. sezone, nije to za mene, isprazni vizuelni klisei... Zali boze downloada.

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Indy said:

Zali boze downloada.

Uh sad se osecam ekstra po$rano sto sam ovo napisao, kad su objavili da je Aunt Polly otisla...:cry:

Zanemarite prethodni post...

Link to comment
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...