Jump to content
IGNORED

Peaky Blinders


Mil@n

Recommended Posts

Cackalica Brody je verovatno istovremeno najgora uloga u njegovoj filmskoj karijeri i najgori lik u PB serijalu, onoliku izvestacenost sam video jos samo u filmovima B produkcije, tipa Street Fighter.

Link to comment

Ma jesu, kasnije su samo pojacali, kad su videli da se ljudima svidja taj stil. Tommyjev govor je teatralan, moras da se naprezes da cujes sta kaze. I onda se jos cudi sto ga niko ne slusa. :D Pa ne cuju te, jarane..:D

Link to comment
Spoiler

Meni to sa Finnom i Billyjem red herring. Ti koji su sprecili da Mosley bude ubijen su tacno znali kada treba da ulete, gde se nalazi snajperista, gde ce biti Aberama Gold i sve ostalo. To Billy nije znao pa nije mogao ni da prenese. Ja ostajem pri stavu da je Johnny Dogs izdao Tommyja..

 

Link to comment

mozda, mozda. par puta mi je upao u oci jer je previse loud. a posebno u pabu reakcija na 30K. pomislih, ovaj je do juce bio mish a vidi ga sada kako se ...

 

a zao mi sto ga ubise, gotovim tog glumca, bio je okej u wire

Edited by mustang
Link to comment
6 hours ago, Jimmy Kowalski said:
  Reveal hidden contents

Meni to sa Finnom i Billyjem red herring. Ti koji su sprecili da Mosley bude ubijen su tacno znali kada treba da ulete, gde se nalazi snajperista, gde ce biti Aberama Gold i sve ostalo. To Billy nije znao pa nije mogao ni da prenese. Ja ostajem pri stavu da je Johnny Dogs izdao Tommyja..

 

 

Spoiler

Meni se vise cini da je vise pitanje kome je odan plan. Cini mi se nije Mosleyu ni Billy boys-ima vec tajnoj sluzbi

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...