Jump to content
IGNORED

Radonja mrš napolje

yolo

Recommended Posts

• Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• yolo

73

• Apollo Creed

71

• bradilko

51

• pbg12345

40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nas problem je izmedju ostalog i to sto je Radonja previse dobar i miran tip, nema on taj pobednicki mentalitet kao ovi ostali nasi najbolji treneri. Uostalom, pogledajte Dudu, Zeljka, pa i Vujosevica... oni su svi manje ili vise psihopate na neki nacin, nalozeni na pobedu do maksimuma, a nas majstor igra pored terena dok nam protivnika zabija pobednicki kos. Da se razumemo, mnogo mi je gotivan lik ovako ali dok je on tu, necemo mi doziveti da ugazimo nekoga ko nam se nudi kao Efes juce, valjda ga je sramota da trazi to od igraca ili sta vec, nisam pametan. 

Zli Gli diplomata..... "gotivan lik".....  :cry:

Ovo je zaista potpuno neverovatno. Dajte bilo koga umesto Radonjića. Neshvatljivo.

Poslao tapatalk

dvije utakmice za redom i razlicite odluke u odbrani poslednjeg napada. vrlo jednostavan dokaz da covjek nema ideju sta treba da radi. makar pogresnu.

zato što je poslušao tu debilčinu.

radinjić je običnu gluava kurtončina od trenera. sramota je da taj pajac ima ovoliko kredita. ovo je potpuno neverovatno šta on radi i koliko mu malo samopouzdanja ima ekipa.

Ali Radonjić koji traži faul, a posle nema tajmaut. Genijalan potez.

Па да ли је ово могуће, боб те јебо да те јебо :isuse:

Ma daj bre.

Jović pravi faul i pokazuje kretenu da je to neviđena glupost.

I neka ga je napravio, samo da se pokaže koliki je Ra moron...

Jović radi ono što zna, na treneru je da ga usmeri i da mu daje ulogu shodno mogućnostima. Nije on kriv što je za to zadužena sasrana budala kojoj svaka neizvesna završnica zavisi od muda nekog klinca ili nečijeg individualnog ludila.

Nisam gled'o, al jedi govna Radonja :fantom:

Radonjić podneo ostavku.

super mi je bila ona prica kako zvezda igra odlicno u zavrsnici ove sezone, a otprilike u svakoj takvoj pobjedi ove sezone imali mnooogoo vise srece nego pameti. dovoljno je pogledati poslednja dva minuta protiv himkija i vidjeti koliko stvari je uradjeno pogresno i koliko smo se volsebno izvukli.

najveci highlight veceras mi je da je radonja ubacio lazica umesto kinseya za poslednjih 5 minuta. :Hail:

Radonjić je tražio faul zato što je alibi trener koji nema stav, odnosno zato što se uplašio da izgubi dva puta za redom na isti način te da će on biti okrivljen za to. Pa je bilo po principu, evo probali smo i sa pravljenjem faula, ali nismo imali sreće. Umesto da lepo razmišlja kako je u Istanbulu doneo pravu odluku, ali je Šarić pogodio težak šut sa 6 metara, ok daš mu kredita i ćao...neće takvi šutevi često ulaziti...Kad sam video da traži faul, imao sam želju da izgubi iz principa, na stranu što je potpuno neverovatno kako je Jović reagovao na to, mislim nije ga čuo 10 sekundi, a onda kad je ovaj prestao da se dernja, onda je napravio faul...mozga bez. S tim da sam ja uveren da Jović u tom trenutku nije znao ni koliko je sekundi do kraja ni da li je Cedevita u bonusu ni ništa. Možda će neko reći da je to posao Radonje...i jeste, ali svaki dobar i pametan igrač u svakom trenutku zna sitauciju na semaforu.

totalno si nepošten prema joviću koji je, uz cirbesa, naš ubedljivo najbolji igrač ove sezone.

nije on kriv što se od njega traži da bude nešto što nije, što je mrtav jer mu je veći deo sezone zamena rebron i što je naš jedini igrač koji pegla 100% na obe strane terena. imajući u vidu kako je izgledao pre dve godine, dečko je svemirski napredovao. večerašnji poraz nikakve veze nema s njim, već sa volinom koju više niko, čak ni ovde, nema petlju da brani.

A cekaj, mi nismo ni daj maut imali?! Pa koj ce ti moj faul, majstore..

a zasto se umorio? nismo mi s foruma vodili utakmicu vec isti taj trener.

pametno vodjen i pripremljen tim, za 2 klase iza zvezde po igračkom potencijalu.

ja mislim da je bio odlučio da ignoriše budalu, pa se popišmanio.

možda mu se sveti i za ono teranje sa klupe onomad.

tvrdoglaviš se bez potrebe.

plus što on nikako ne može biti kriv što radonja za 3 godine nije uspeo da razvije bar dve varijante napada na postavljenu odbranu. jović nije najkreativniji igrač na svetu ali manjak kreativnosti nije isto što i glupost.

Isti slucaj i ovde.

Faul je pravio ne zato sto mu je to Radonjic rekao a on pre toga nije cuo vec zato sto je ispao u odbrani pa je pravio alibi faul. Da ga Pulen nije probio ne bi bilo ni faula. Jovic je mnogo napredovao ali ne u svemu, ponekad jos uvek upadne u taj mod da se sakrije od lopte, pravi pocetnicke greske i trazi alibi resenja. Mi bismo zbog lose organizacije napada izgubili ovo odavno pre kraja da Guduric nije ubacio one dve trojke ni iz cega.

dobro, možda nije kasno da mu se zahvalimo i vratimo markusa.

treba radonjiću dati još prilika da posloži ekipu, nije on kriv što je dovodio i terao igrače kao pijan.

Radonjic je i ranije imao bagove, ali ovo veceras je potpuno neverovatno™. Cela poslednja cetvrtina je kao da ga je neko ubacio u masinu i samleo na sitne delove. Lazic umesto Kinsija, pa onda aj Kinsi daj ga za pet sekundi, faul bez tajmauta, faul na pet sekundi, faul kad nam igra nereseno, potpuna procitanost napada u poslednjih napada (ovi iz Cedecite kao da su folirali ceo mec i cekali kraj za zasedu), ispadanje u svakoj odbrani, ama sve jbt promasaj do promasaja.

Navukao je sebi proslosezonski pritisak. Sad ce maksimalno da gazi svaku u ABA da bi sacuvao guzicu, a u EL, koju sasvim moguce igramo sad pa ko zna kad i gde nam se namestila grupa kakva vise nikad nece - ko jebe. Nadam se da ce u medjuvremenu makar kvalitetno da se radi. Odlicni treninzi su nas i prosle sezone izvukli, nije da su ova pomracenja svesti u vodjenju utakmice novitet. Samo ce ovog puta naspram sebe imati Buducnost sa trenerom i igracki mnogo jacu Cedevitu. Sad ce stvarno biti ili pukovnik ili pokojnik.

isusek, radonja uveo zvezdu u top 16, napravio od zirbesa, jovića vrhunske igrače, ubacio gudurića na košarkašku mapu™, pre toga doveo kalinića do milionskog transfera, bobija poslao u nba i onda ljudi traže glavu jer će biti 4. u regularnom delu jebene aba lige.

isusek, radonja uveo zvezdu u top 16, napravio od zirbesa, jovića vrhunske igrače, ubacio gudurića na košarkašku mapu™, pre toga doveo kalinića do milionskog transfera, bobija poslao u nba i onda ljudi traže glavu jer će biti 4. u regularnom delu jebene aba lige.

Dosadno ljudima

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...