Jump to content
IGNORED

Radonja mrš napolje

yolo

Recommended Posts

• Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• yolo

73

• Apollo Creed

71

• bradilko

51

• pbg12345

40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imao je Dulo Bobija one godine u CSKA, i mnoge vrhunske igrace, imao je madjiju pa mu to nije pomoglo da dodje do top16...

CSKA od 2001 (valjda), do 2147. samo jednom nije/nece igrati F4. :D

Imao je Dulo Bobija one godine u CSKA, i mnoge vrhunske igrace, imao je madjiju pa mu to nije pomoglo da dodje do top16...

secas li se ti bobija pre mege?tesko.

potrosena ekipa,pogresan pristup dujanov.sigurno neuspeh.nema to veze sa kvalitetom vec sa drugim al tesko cu ti ja to objasniti..

secas li se ti bobija pre mege?tesko.

potrosena ekipa,pogresan pristup dujanov.sigurno neuspeh.nema to veze sa kvalitetom vec sa drugim al tesko cu ti ja to objasniti..

Secem se Bobija iz Hemofarma, posle kad je presao u CSKA nije mnogo igrao, a nakon toga je igrao u jos 3 kluba: Zalgiris, Niznji i Radnicki uz takodje mizernu minutazu.

Moja poenta je cak i da uzmemo da si ti u pravu kad kazes da Radonja ima uspeha zato sto je imao Bobija ili sad Milera, to i dalje spada u njegov opis posla, a to je dovodjenje igraca i koriscenje njihovih kvaliteta na najbolji moguci nacin.

znao sam da ste dosli da me provocirate.

mene je vise od poraza sinoc iznervirala njegova gestikulacija prema igracima. u poredjenju sa time radovao bi se kada bi nekoga uvatio za vrat, ugrizao za uvo ili slicno, onako ponizavajuce reakcije su totalno dno i nipodastavanje ljudi koji trenutno rade milion puta bolje svoj posao od njega.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...