Jump to content
IGNORED

Radonja mrš napolje

yolo

Recommended Posts

• Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• yolo

73

• Apollo Creed

71

• bradilko

51

• pbg12345

40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gdje je onaj patetični GTR poster "Mali navikni se na suze", ne mogu s fona da nađem, žao mi je što ne mogu taj pathos da dosegnem :(

Edited by James Marshall

Gdje je onaj patetični GTR poster "Mali navikni se na suze", ne mogu s fona da nađem, žao mi je što ne mogu taj pathos da dosegnem :(

a tolko si decenija mogao da vezbas.sad si poleteo i sve zaboravio.cc

Ne nego ja ne uživam u porazima, ne veličam gubitništvo kao nešto veliko. Jbg, nemam tu širinu jednog Koprivice, niti mogu da zamišljam protivnike kao hitlere :(

:smoris:

Radonja odlazi i povedi Tompsona sa sobom :fantom:

i da dodam da je kriminal što tompson nje igrao više minuta večeras. kriminal i za mene krunski dokaz da radonjić ne ume da vodi utakmice.

Radonjić je apsolutno operisan od bilo kakvog osećaja za vođenje utakmice a pogotovu za igrače. To što je Lazić dominirao glupošću isključivo je njegova zasluga. Držanje Rajana na klupi praktično čitavo drugo poluvreme spada u veće brejnfartove koji se tiču košarkaške igre koje sam video.

Imaju li ona četvorica pomoćnika na klupi neku ulogu? Vodi li neko neku statistiku? Može li da mu kaže "Ej šefe ovaj nas uništava?"

Jebiga, večaras je zaslužio valov a ne kofu.

Radonjic je veceras uradio sve sto je mogo da izgubimo. Ali bukvalno sve.

:s_dj:

ma tako je kralju, uvedi ti rebica, nemoj da se zajebes pa marcusa da ubacis :twak:

Radonja je neobjasnjiv sa forsiranjem Lazica. Jebo te Lazic da te jebo Lazic, Tompson ti igra najbolju utakmicu tupane.

na stranu sto je rau trebalo 25 minuta da skonta da je zirbes izduvan ko balon zbog proepterecenja, te drzanje lazica na ustrb rayana koji je taman poceo nesto da igra, ali da imas u sastavu mwill i mekela, koje placas cirke 600-700k, a rebic ti bude back up plej, je glupost svemirskih razmera..

kao sto sam i rekao u ranijem javljanju, taj rebic ne da je odigrao svoje sto je imao za ovu godinu, nego i za narednih 5.

u svakom slucaju, buducnost nam je sad postala nedostizna, ostaje nam da izborimo za  poziciju ispred cedevite.

Sa ovakvom raspodelom minutaze, forsiranjem iscedjenih igraca, zapostavljanjem Markusa i Tompsona i Lazicem kao najbitnijim igracem ekipe definitivno tesko. Ekipa nema svezinu da posle trosenja u el igra svoju najbolju kosarku i umesto da Radonja koristi sirinu rostera tupan gura Lazica.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...