Jump to content
Singer

Ukradena lična karta, falsifikovani potpis i poneki poligraf

Recommended Posts

Kayser

Primetan je izostanak botova na komentarima o Malom

pacey defender

Meni je taj iznenadni tajac svih prisutnih ipak malkice indikativan.

Tajac je posledica adaptivne strategije zvane valjda će sesti u moj auto a potom i ostaviti bakšiš.

Edited by pacey defender

Muwan

Misliš ne valja kada narod počne da ćuti? 

Ne bi valjalo da su svi uredno nastavili sa svojim čavrljanjem a ovaj prošao skroz nezapaženo. Ovako, ta mrtva tišina šalje kakvu-takvu poruku. Prekipeće Srbima pre ili kasnije, niko nije baš toliki mazohista. 

precog

Tajac je posledica adaptivne strategije zvane valjda će sesti u moj auto a potom i ostaviti bakšiš.

Upravo tako.

ToniAdams

Jasno. Jedino što si propustio da vidiš 5-6 postova iznad svog kada si pisao o Maliju iz dva perioda.

hesusek.

ok, predajem se. :)

Hella

Prekipeće Srbima pre ili kasnije, niko nije baš toliki mazohista. 

-1

niko nije glup da robija za Viši Cilj jer će se uvek naći neka plaćenička gnjida da upropasti decenijski trud generacija i obžderava se na njihov račun :fantom:

spek-vesna-pesic.jpg

Valkyrie

bilo je već negde najave da će da se rekonstruišu pa da dr neša postane kradonačelnik umesto malog. možda je ovo predigra/uvertira

Ne može Slinavi da bude gradonačelnik bez izbora u Bg a i ja sam čula da je to plan.

Ništa što se dešava Malom nije bez blagoslova AV, mmw. Baci raji Malog da se igra, wink medijima da smeju da ga rastrgnu i puf - niko se više ni ne seća Kuma i vetroparkova etc.

Muwan

Ali mora ipak da postoji neki racionalan izbor poslušnika koji će biti potrošen? Hoću da kažem, taj bi ipak trebalo da je nešto zgrešio, napravio neku štetu ekipi? Ili je Labud u kimdžong modu pa potpuno random bira žrtve čak i među najodanijim uvlakačima koji nikada ne bi svesno uradili nešto da ga naljute?

Time Crisis

Ali mora ipak da postoji neki racionalan izbor poslušnika koji će biti potrošen? Hoću da kažem, taj bi ipak trebalo da je nešto zgrešio, napravio neku štetu ekipi? Ili je Labud u kimdžong modu pa potpuno random bira žrtve čak i među najodanijim uvlakačima koji nikada ne bi svesno uradili nešto da ga naljute?

Ne deluje mi to puno verovatno, ako ga smene to bi se potencijalno loše odrazilo na rejting makar malo, Plus je uključen u BgH2O i gomilu drugih stvari, u upravnom odboru Er-Srbije i ko zna šta sve još.

Strucnjak

Nisam siguran da je Labud ovo inicirao, to bi u egezekuciji podrazumevalo dobru kontrolu KRIK ekipe i njihovog rada, takodje i odredjene vestine srednjorocnog planiranja koje nadilaze njihove sposobnosti. Njegove izjave i dalje idu u odbacivanje navoda i odbranu malenog, mislim da jos uvek nije stavio slucaj pod svoju kontrolu...

Bir Adim Öte

I Ješić i Džokej su isti!

Who is Džokej?

Takeshi

ovaj dojcinovic je iz bivseg cins-a? zabranjen mu je ulazak u rusiju... nekako bi moglo da se nasluti sa koje strane vetar duva.  ^_^

ali sto bi rekao vucic, zasto bas sada o malim podacima od pre 5-10 godina i kome to odgovara?

lepo se vidi da u srbiji stranke postoje kao pravni paravan a da se politika vodi na drugim mestima.