Jump to content
Singer

Ukradena lična karta, falsifikovani potpis i poneki poligraf

Recommended Posts

hazard

da, tako sto je unistila sve te tekovine i proizvela nekoliko bratoubilackih ratova. 

Bratoubilacki rat je sasvim tekovina NOBa, tako da je SPS tu bio vrlo dosledan, no necu da dalje idem u CvsP tematiku, moji stavovi su poznati. Takodje, brutalna eliminacije politickih protivnika, takodje vrlo tekovina NOBa.

hazard

Fakat je da tu postoji prostor. Mala privreda nosi ogroman teret Vučićeve vlasti, seljacima su smanjene subvencije, umanjena im je mogućnost zakupa zemlje, zakon o radu uopšte ne štiti radnike. To su stvari ovog trenutka i neće biti bolje dok se neko ne zauzme za te ljude.

Pa zauzima se....Radulovic.

Pritom, Radulovic uglavnom govori recnikom koji je za te ljude razumljiv i blizak, nece tu proci neka teoretsko-levicarska palamudjenja. Doduse imalo bi prodju ono najnize levicarenje, uzmi bogatunu da das siromahu, ali to vec nije nikakvo resenje koje treba pozdraviti.

hazard

Borko je sibicar jos gori od Chade. Kakav crni Borko, svako ko ga malo zna hvata se za glavu. Zajebao je samo onog koga nije stigao.

+1

Kakav bre Borko.

Anonymous

Prostor postoji onoliki, ali će morati da se angažuju novi ljudi, a oni nisu ni na vidiku. Pojaviće se, pre ili kasnije, međutim Borko nije taj.

Аврам Гојић

Bratoubilacki rat je sasvim tekovina NOBa, tako da je SPS tu bio vrlo dosledan, no necu da dalje idem u CvsP tematiku, moji stavovi su poznati. Takodje, brutalna eliminacije politickih protivnika, takodje vrlo tekovina NOBa.

Ma uvek može jedan ČvP krug, ali da ne kvarimo ovaj sveti topić

Yoda

Ma uvek može jedan ČvP krug, ali da ne kvarimo ovaj sveti topić

Predjite kod mene™, veceras poseban popust. :fantom:

Tribun_Populi

Fakat je da tu postoji prostor. Mala privreda nosi ogroman teret Vučićeve vlasti, seljacima su smanjene subvencije, umanjena im je mogućnost zakupa zemlje, zakon o radu uopšte ne štiti radnike. To su stvari ovog trenutka i neće biti bolje dok se neko ne zauzme za te ljude.

Ovo sam i imao na umu. Uopšte ne treba potcenjivati potencijal Dačića da se, u eventualnom slučaju da ih Vučić otkači iz kombinacije™, retorički prilagodi tome. Obzirom da je DS u rasulu a i nikada nije bio stranka realno okrenuta ka tim kategorijama društva, ostaje jedini SPS koji ima infrastrukturu da tako nešto iznese.

To što će sve ostati uglavnom na nivou retorike, to je već redovni razvoj događaja.

nautilus

nema nikakve suštinske razlike između Dačića, Vučića i Šojića.

Tribun_Populi

Ko priča o suštinskoj razlici, ja o deklarativnoj™. Suštinski ovde vlada krupni kapital i strane ambasade, ma ko trenutno izvodio radove.

Prospero

Hm, ali tesko ce njima da uzima glasove, vec eventualno DS, Tadiju ili Chaddah-u.

Povući će on najviše novih, neodlučnih i razočaranih u ponudu.

@nautius

Borko bi na izborima dobio 0,1 posto glasova sada, ali cenim da će se umuvati u neku cenzus koaliciju.

Teško to, jedna stvar koja radi za Borka je što je nov, svež; ulazak u koaliciju mrlja te atribute.

Edited by Prospero

Yoda

Borku za tako nesto treba solidan novac, infrastruktura i solidan tim saradnika. Ne mislim da je nemoguce, ima on talenta za politiku, ali je sve to jos na dugackom stapu i deluje kao velika improvizacija.

Edited by Yoda

Prospero

Ako ne bude skupštinskih izbora sledeće godine onda ima vremena da se igra, a i SNS mediji će mu dati prostora jer smatraju da cepa DS.

Yoda

Ako ne bude skupštinskih izbora sledeće godine onda ima vremena da se igra, a i SNS mediji će mu dati prostora jer smatraju da cepa DS.

I tako ce da rade u korist sopstvene stete, jer ce Borko jeftinom levicarskom demagogijom da im skine nekoliko procenata, u tom slucaju. Vucic tesko vise moze da raste, krenuo je previse da kombinuje.

bigvlada

Ko priča o suštinskoj razlici, ja o deklarativnoj™. Suštinski ovde vlada krupni kapital i strane ambasade, ma ko trenutno izvodio radove.

Pa dobro, tako je bilo i ranije. Austrougari, Rusi i pomalo Francuzi. Stanje normalno. Anomalija iz 20. veka je uništena. 

halloween

Da budem iskren, pošto je ovo SPS-brat Tončev i ako su ovo tačno prenesene rečenice - onda je u pitanju opako trolovanje velikog Vođe... 

Tamo je SPS vlast a Tončev je već javno prozivao SNS, oni njemu blokirali račune, i sl. Cele godine je neko cimanje i prepucavanje.

Svaka čast! :lolol: