Jump to content

Ukradena lična karta, falsifikovani potpis i poneki poligraf

Singer

Recommended Posts

nije mučeni grafolog kriv što je Bugarin :(

Možda se čovek tako zove. Grafolog Polisaharov.

moze da se zove grafolog polisaharov*** zografos. da bude pola grk, dinamike radi :rolf:

pa kako jebemumater nikako da prestane da bude urnebesno <_<

*** polisaharidov ^_^

Edited by gospa buba
  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

26

• ToniAdams

15

• Time Crisis

13

• Prospero

12

Moj Bugarin mora sa se zove Trandafil...eventualno Todor. Ako je Krasimir ili Tjustendil moracu da razmislim. I da se preziva Krasnopisov.

Trandafil Krasnopisov..to je to.

edip2. ono shto me posebno boli, a vi znate da ja nisam ono neshto naci, naprotiv, je to da je, za koga je slobodan rekao da je izdajnik i strani placenik, posle zaista ispalo da je tako. samo su slobodanove i moje pochetne pretpostavke razlichite, a ishod ispade isti. pumajkumu, tome se nisam nadala ^_^

ne kazem. mozda nije ni moglo drugachije :unsure:

kako mene ovakve stvari odmah u sekundi iznerviraju, uhhhhh

ti si jedna pametna, obrazovana zena, jelda? jeste. pa kao takva zar je moguce da 2000 nisi mogla da sagledas situaciju i da ti jos tada nije bilo jasno sta se desava? 

jedino sto me malo iznenadjuje jeste ovo razapinjanje Malog, covek 15 godina ne kraducka, vec otima ko sir oliver, a da je maltene sve vreme bio ispod radara. i sada odjednom da ovako ispliva, to je jedino sto je cudno... cela ta ekipa sto je dosla iza 2000, pa njih Dragan Mikic i Pink Panteri kada su videli poceli da se klanjaju i govore "we are not worthy". pojavili se razni Djelici, Vasici, Dinkici za koje niko nikada cuo nije, i sada su kao sve neki svetski eksperti. ma daj bre, pa mojoj pokojnoj babi to ne bi mogli da podvale... a Sloba je mozda bio lud, ali nije bio glup, znao je i on da tada drzi posmrtni™ govor svoje vladavine, pa je odlucio da nam kaze sta nas ceka. znao je on vrlo dobro ko dolazi na vlast i sta ce da se desi. uostalom, sa istim tim ljudima je jos 96 uz kaficu i dogovor da im dadne Beograd umirio proteste(mada cujem da je Mile Ilic i dalje neki kung fu djavo u Nisu. sunce ti jebem :s)

za mene je 5. oktobar 2000. bio znacajan samo za jednu stvar. vise nece cvetic u kosi da bude u svakom dnevniku... mada evo, Vulin se vratio, tako da sam donekle i u tome failovo :( 

U 5 marki da lik ili ne postoji ili nema pojma ko je Mali, itd. Toliko su glupi i sigurno koriste isti obrazac kao i za svoje diplome. Ima li ko od novinara ovde da ode to tog Poligrafova?

Izdislav Poligrafov.

taj je hrvat -_-

edip@frik. brate, ne rasplakuj me :cry: devoka sme da sanja -_-

Edited by gospa buba

U 5 marki da lik ili ne postoji ili nema pojma ko je Mali, itd. Toliko su glupi i sigurno koriste isti obrazac kao i za svoje diplome. Ima li ko od novinara ovde da ode to tog Poligrafova?

Gradonačelnik Beograda Siniša Mali danas nije želeo da dostavi javnosti nalaz bugarskog grafologa koji je utvrdio da je njegov potpis na jednom od bugarskih dokumenata falsifikovan. Agencija za borbu protiv korupcije, kojoj je Mali priložio ovaj dokument, takođe nije želela da ga učini dostupnim.