Jump to content
IGNORED

The X-Files - Trust no one


Frank Pembleton

Recommended Posts

Јесте забавно, толико је лоше да је забавно. Мени се највише допао уздах онемоћале рускиње на којој је ивршне групњак када јој је пришао велики и моћан предмет: Нешто као овде у биоскопској сцени.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ru4glg0RJxA

Link to comment

izaslo....ima cak i cro prijevod. pa....nekako mi naivno, vise sam ocekivala, ali dobro. ipak je to serija moje mladosti

 

Sve je to tačno, ali ovo ponovno okupljanje i i ima tu svrhu, da se mi matori podsetimo serije koju smo nekada voleli. Ko od ovoga očekuje neke ultra visoke standarde, taj će se mnogo razočarati.

Link to comment

Toliko je naivna ova prva epizoda, kao da su je snimali u Kovačici.

Ako nastave da cede ovu priču u više nastavaka, a ne vrate se starom konceptu (jedna epizoda - jedan slučaj), propali smo.

Link to comment

Jedva cekam da pocne, nekako sam bio sentimentalno vezan za njih kada su ih krajem 90tih emitovali kod nas.

 

Pre neki dan lezim sa lepsom polovinom, gledamo neki film na laptopu i grickamo suncokret koji mene uvek podseti na Molderovo zobanje istog (napokon smo nasli onaj koji je dovoljno veliki, a nije preterano slan) dok na TV ide reklama za nove epizode Dosije X i ja ne verujem.

 

Ima onaj detalj kad je u komi pa "na onom svetu" ulazi u kucu, otvara frizider a tamo pakovanja omijenog mu suncokreta.

Link to comment

oboje deluju umorno, kao da je život isisani iz njih, kao da su morali da snime svih 6 epizoda za 1 vikend

 

O da.

 

Neubedljiva mi je i gluma i priča 

 

 

Užasno je odrađena transformacija Molderove percepcije da nema vanzemaljaca nego da se sve radilo u ljudskoj režiji. Zbrzano, bez pasije, bez sumnje, promena na klik.

 

One crtice o zlom vojnoindustrijskom kompleksu su previše oliverstounovske i tako zbrda-zdolane da je to strašno.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...