Jump to content
IGNORED

Omoti albuma


Mp40

Recommended Posts

Ova tri su mnogo dobra. Odlično se slažu sa muzikom, čak to važi i za imena albuma. Jedino što ih pokvariše slovima - i bojom i fontom. Efektniji bi mi bili da nemaju natpisa na sebi.mbv.jpgsuperfuzzbigmuff.jpgbadmoon.jpgA ovaj omot butleg izdanja mi je možda i najdraži. Ko hoće, nek mi se smeje. Meni je lep. I kul. cool.gif

Link to comment
Da skupimo neki top 100 pa objavimo taschen knjizicu?Dakle, nema veze kakav je album, omot se racuna... Mada, najlepse je kad su oba tu...
Je li, miko, a ko ce da bude u komisiji za odabir tih 100... the best of the best? :unsure: Ako se nastavi ovim demokratskim kurSem... uskoro ce se pojaviti i omoti Ckaljinih singlova, deljenih besplatno uz "Vecernje novosti"...
Link to comment

UB40 - Signing off (da ne trazim sad omot, mrzi me). Na originalu stoji taj famozni UB40 obrazac a na vinilu & kasetama koje je izdao (cini mi se) Jugodisk u SFRJ omot je crn 'sendvic' sa plavicastom slikom u sredini... I izgleda bolje nego original.

Link to comment
Je li, miko, a ko ce da bude u komisiji za odabir tih 100... the best of the best? :unsure: Ako se nastavi ovim demokratskim kurSem... uskoro ce se pojaviti i omoti Ckaljinih singlova, deljenih besplatno uz "Vecernje novosti"...
Maco, mudro zboris.... Ja bih predlozio tebe za zirkinju. Oces?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...