Jump to content
IGNORED

Igrice za mobilni


katamaran

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
On 22. 11. 2022. at 16:02, Ted said:

 

 moja ćerka i njene drugarice (8 god)

Moj sin, takođe

 

Predložite mi neku igricu za trošenje 0,2% mozga, šarenu, dizajniranu za decu/žene, a da nije spajanje tri ista. Može neki merge i da se napredak meri u sređivanju kuće ili soba. Ili nešto poput Fishdoma, al da nije to jer ga godinama igram, samo da bih slušala klokotanje vode. Takođe i Mergedom završavam već drugi put 🤦 nivo akcije; 0,0000000003

Link to comment

Tangled Snakes, moji to cepaju kad odmaraju od Leprikona i sličnih run’n’jump igrica.

 

kad sam već tu, zna li se kad će novi nivoi u Lep’s World 1, 2 i 3, prešli su sve i skupili sve ćupove i sad čekaju dalje i meni ispiraju mozak kao Bart i Lisa sa are we there yet

 

Edited by Valkyrie
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Moj sin, takođe

 

Predložite mi neku igricu za trošenje 0,2% mozga, šarenu, dizajniranu za decu/žene, a da nije spajanje tri ista. Može neki merge i da se napredak meri u sređivanju kuće ili soba. Ili nešto poput Fishdoma, al da nije to jer ga godinama igram, samo da bih slušala klokotanje vode. Takođe i Mergedom završavam već drugi put 🤦 nivo akcije; 0,0000000003

 

Railways.

Ili Mini Metro na sličnu temu ako ti nije frka da platiš par $ za igru.

Edited by Svarog
  • Hvala 1
Link to comment
21 hours ago, Valkyrie said:

Tangled Snakes, moji to cepaju kad odmaraju od Leprikona i sličnih run’n’jump igrica.

 

kad sam već tu, zna li se kad će novi nivoi u Lep’s World 1, 2 i 3, prešli su sve i skupili sve ćupove i sad čekaju dalje i meni ispiraju mozak kao Bart i Lisa sa are we there yet

 

Ima Lep's World Z, upravo instaliram

 

Ubacila sam ove što ste naveli, neke

Link to comment

Znam za taj Z al nisam im instalirala, ne volim zombije, gadim se.

Imaju još Jay's world (kao Mario je), Super Jabber i Incredible Jack, sve na run and jump fazon.

Link to comment
  • 1 month later...
On 9. 8. 2023. at 1:28, Valkyrie said:

Znam za taj Z al nisam im instalirala, ne volim zombije, gadim se.

Imaju još Jay's world (kao Mario je), Super Jabber i Incredible Jack, sve na run and jump fazon.

Jesi probala Happy Merge Home? Super je, smorio me Mergedom treći put 🤭

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

 

problem sa Golf Battle je što, realno, i nije neka igra.

vrte se manje-više isti tereni. igraš protiv drugih ljudi, ali njihove lopte su "duhovi" i ne utičete jedni na druge tako da efektivno stalno igraš protiv igre. što je malo bzvz.

 

moj problem nije što sam se navukao. nego što sam nabio neki ludački nivo i sad igram u velike iznose i dobijam ozbiljne nedeljne nagrade, i sad mi je nekako glupo da prekinem.

Link to comment
  • 3 months later...
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

dajte neku pvp igricu

izbrisao sam kleš posle 100 godina

 

Royal ili Clans? Royal je postao takvo pay to win govno, gade mi se, ali gade...

 

Clans je ipak i dalje skill wise (uglavnom).

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...