Jump to content
IGNORED

Igrice za mobilni


katamaran

Recommended Posts

pure skil

:fantom:

 

 

keš pomaže da brže nabudžiš karte, a u višim arenama ionako su svi manje više sa max kartama, tako da ta priča slabo drži vodu. kad vidim da mi daje protivnike protiv kojih su mi minimalne šanse ja zabatalim, ili pređem na 2na2(ako mi treba keš ili kvestovi)

uglavnom igram sa istim dekom pa sam uspeo da ga nabudžim skoro do max 6/8 al mi fali 6-7k xp za kulu 13 lvl, e onda sam spreman za master arenu. cenu plaćam u clan warovima gde sam ispod 50% isključivo zbog slabih karata, doduše sad se popravljam

:fantom:

Link to comment

Na ovom mom noob nivou (arena 7/8) u jutro me sabijaju azijati, a onda u podne se svetim evropljanima a noću, latinosima. 

 

Mrzim kad mi grunu prve dve karte bas one za koje nemam counter, kao da mi jebeno vidi sta imam u rukama.

 

Ali vidim da kidam, jer su mi kulice vazda dva nivoa manje od protivnika. :%

Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pure skil

:fantom:

keš pomaže da brže nabudžiš karte, a u višim arenama ionako su svi manje više sa max kartama, tako da ta priča slabo drži vodu. kad vidim da mi daje protivnike protiv kojih su mi minimalne šanse ja zabatalim, ili pređem na 2na2(ako mi treba keš ili kvestovi)

uglavnom igram sa istim dekom pa sam uspeo da ga nabudžim skoro do max 6/8 al mi fali 6-7k xp za kulu 13 lvl, e onda sam spreman za master arenu. cenu plaćam u clan warovima gde sam ispod 50% isključivo zbog slabih karata, doduše sad se popravljam

:fantom:

 

I ja isto malo menjam, imam "samo" 4 max karte, ali sam pikovao 4883, jedna pobeda od mastera... Dakle skila treba nekome drugom :rolleyes:

 

U cw-ima imam barem 70%, uglavnom dobijam mada umem i da zaređam sa porazima. 

I ti cw-ovi su napravljeni da ti izvlače pare (ili vreme) na to zlato pošto da bi bio konkurentan u waru moraš da dižeš koješta tj karte koje u životu ne bi u dek stavio. Ok, sa nekim patchevima su značajno povećali dobijanje golda (u jednom trenutku duplo) što govori o tome kako je igra napravljena. 

I dalje tvrdim, matchmaking je užasan i napravljen tako da igraš beskonačno i napreduješ minimalno. I pri tom, apsolutno SVAKI put pred sam kraj sezone otvore se sva vrata i odjednom svi pikujemo, nije nego :rolleyes: 

Coc zakon. 

Edited by Mil@n
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

I ja isto malo menjam, imam "samo" 4 max karte, ali sam pikovao 4883, jedna pobeda od mastera... Dakle skila treba nekome drugom :rolleyes:

 

U cw-ima imam barem 70%, uglavnom dobijam mada umem i da zaređam sa porazima. 

I ti cw-ovi su napravljeni da ti izvlače pare (ili vreme) na to zlato pošto da bi bio konkurentan u waru moraš da dižeš koješta tj karte koje u životu ne bi u dek stavio. Ok, sa nekim patchevima su značajno povećali dobijanje golda (u jednom trenutku duplo) što govori o tome kako je igra napravljena. 

I dalje tvrdim, matchmaking je užasan i napravljen tako da igraš beskonačno i napreduješ minimalno. I pri tom, apsolutno SVAKI put pred sam kraj sezone otvore se sva vrata i odjednom svi pikujemo, nije nego :rolleyes: 

Coc zakon.  

15 trofeja je razlika

 

utiska sam da pik stiže vikend dva pre kraja sezone, onda obično stižu mamci tipa 10k golda bonusa i slično

 

 

 

koliki ti je kula lvl?

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ja zabo na areni 8, ne mogu da se odabranim od usranog minera, mnogo me smara. 

 

Princa i wizarda ne volim da koristim a ako bačim froze onda mi uredno pošalje balon ili goblin barell pa se tu jos jasem. 

 

Od legendary za sad imam samo onog zmaja :) što meltuje ali nisam nesto oduševljen. Tja

Link to comment

ja na minera manje više ne obraćam pažnju. na njega bacam najčešće flying machine, vitez...uvek biram kartu koja u paru sa nekom na “talonu” može da mi pruži kontranapad. ako je nema onda pokušavam da ih izrotiram i imam spremne, lambera, pa balon, a iza vizard

 

balon, minion horde, vitez, lamber, strele, vizard, friz i leteće burence su mi u deku

 

 

e

friz koristim najčešće kao kartu iznenađenja i jaaako retko u prvom delu partije. samo ako mi balon prođe do kule pod rejdžom, al tad ga bacam na obe kule

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Vidim da planiraju da nam sjebu friz, to mi omiljena karta. Ide na 4 sekunde sa 5. 

 

Čekam lambera, mnogo mi se svidja što je brz i efikasan. 

 

Leteće burence imam al nisam ga nešto mnogo testirao. 

 

Kod mene: spomenik što izbacuje skelete, veštica, balon, friz, muskeeter, valkirija (secret crush), bats, I zmaj topilica. 

 

Planiram neki deck da napravim samo da cepa splash dmg. 

 

Leteći golem onaj što se rasprsne u male plamicke leteće, taj mi ide žestoko na ganglije

Link to comment

friz

:sad:

 

već su ga jednom skidali, meni je bio 13 lvl, ako se dobro sećam 6.7 sek je trajao, doduše bez pravljenja štete

 

 

 

na prvu loptu bi rekao da ti fali neki spel, strele, fireball, zap...

Link to comment

Ja imam 80 war days wina.

 

Inače, dobio sam mega lighting chest. Ispucao sam sve lightinge na legy kartu i nisam dobio nijednu koju koristim a koristim 3. Epska govna supercell, EPSKA :D

 

Azdaja, skup ti je dek. Leteći golum je lava Hound :D Meni je alt dek LavaLoon, mnogo zanimljiv dek za igranje, ali ima dosta kanter dekova. A naravno, ne mogu da maksujem ni ovaj jedan da bude konkurentan a kamoli dva. Upari lumbera sa balunom dosta se koristi i teško je braniti a da se ne potroši brdo eliksira, pa i tada balon opali barem jednom. Nemoj da te bude sramota, vidi  koje su ti karte najdraže tj najjače pa vidi u kakve dekove ih ljudi trpaju. Dek kao tvoj je jako lako braniti.

Edited by Mil@n
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Inače, dobio sam mega lighting chest. Ispucao sam sve lightinge na legy kartu i nisam dobio nijednu koju koristim a koristim 3. Epska govna supercell, EPSKA :D

 

+1

 

a fale mi 2 lambera za max lvl

:cry:

 

e

čekam jedan legy chest. tu ga izvlačim 100%

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...